Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hete késik a menstruációm....

2 hete késik a menstruációm. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2 hetet voltam Angliában, utolsó nap kellett volna megjönnie, de sehol semmi, de éreztem hogy nem fog megjönni. Minden nap együtt voltunk párommal. Miután hazajöttem akkor kezdett fájni a mellem mint mensi előtt. Most iszonyatosan fáj... Utoljára 3 napja csináltam tesztet ami negatív lett. Lehetek terhes?
2011. jún. 16. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha negatív a teszt, nem valószínű, de ha letelt a 2 hét az utolsó együttléttől, csinálj még egy tesztet. 2 hetes terhességet mutat ki.
2011. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

menstruáció sokmindentől kimaradhat. ezek egyike a terhesség, de lehet fogyástól is és lehet cisztától is. meg sokmindentől.

a tesztnek a kimaradt menszesznél már mutatnia kellene valamit. várj pár napot, tesztelj újra és utána menjél el orvoshoz mindenképen.

2011. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem 10 nap után muattat kis a teszt..vagyis menzi elmaradás után 10 nappal....
2011. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma van a 14, késés nap és tegnap reggel teszteltem negatívat megint.... hétfőn megcsinálom újra. Utoljára holnap lesz 2 hete hogy együtt voltunk... akkor már biztos lesz a teszt, vagy még akkor sem?
2011. jún. 18. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
na mi történt?
2011. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem fordult már elő olyan, hogy 15.-e helyett 29.-én jött meg. (Igaz, nekem soha nem volt - és most sem - pontos.) Azért nem árt, ha csinálsz egy tesztet...
2011. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet és nagtív lett. Kértem időpontot de csak Júli 22-én van időpont :(( Addig remélem megjön.
2011. jún. 20. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!