Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S Mi lehet ez? Nagyon...

S. O. S Mi lehet ez? Nagyon félek :S

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy mikor elmegyek pisilni akkor a wc papír mindig véres lesz.nem lehet menstruáció mert kb. 1 hete ért véget meg amúgy sem olyan az állaga stb...Nem is folyik,csak a wc papíron látom,hogy van valami,bugyimon semmi.Lehet ahhoz köze h tegnap hasmenésem volt?De nem a fenekemből jön így nem értem.nyugtassatok meg,nagyon félek :S

13/L


2011. szept. 14. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Anyukádnak szóljál, csillagom! Ő el tud vinni az orvoshoz!
2011. szept. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem a családi kapcsolatokba való! Kérem a moderatúrát, hogy tegye át a megfelelő helyre!
2011. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még nincs itthon,de majd szólok neki,mondjuk nem szoktunk ilyen dolgokról beszélni de majd megoldom.De addig nyugtassatok meg valahogy,mi lehet ez?:/
2011. szept. 14. 19:25
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

1 derítsd ki honnan jön

2 ha hüvelyedből, akkor lehet peteérés miatti vérzés vagy ismét menzesz

3 ha fenekedből, akkor felsérthette a kakilás vagy aranyér - háziorvoshoz el kell menni

4 ha a húgycsövedből, akkor felfázás irány a háziorvos és igyál nagyon-nagyon sokat

5 szólj anyádnak

2011. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1 derítsd ki honnan jön

2 ha hüvelyedből, akkor lehet peteérés miatti vérzés vagy ismét menzesz

3 ha fenekedből, akkor felsérthette a kakilás vagy aranyér - háziorvoshoz el kell menni

4 ha a húgycsövedből, akkor felfázás irány a háziorvos és igyál nagyon-nagyon sokat

5 szólj anyádnak


megpróbáltam kideríteni h honnan de nem jártam sok sikerrel.nem hiszem h a fenekemből vagy a hüvelyemből.szerintem a húgycsövemből.nem tudom hogy van ez a felfázás dolog de ha pisilek egyáltalán nem csíp.lehet köze ahhoz h kb. 1 hete egy kicsit náthás voltam?

2011. szept. 14. 19:28
 6/9 A kérdező kommentje:
na megint elmentem wc-re,most semmi sem volt.hasmenés okozta szerintem.tegnap elég sűrűn jártam wc-re.akkor is volt egy kicsi.ma reggel semmi nem volt,de déltán elmentem kakilni és azután lett.tuti az okozta :/
2011. szept. 14. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért meséld el ezt anyukádnak is, jó? Mert ha éjjel rosszul leszel, mi nem tudunk segíteni, de ő igen!
2011. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké,majd elmondom neki.De mitől lennék rosszul éjjel?:D
2011. szept. 14. 20:07
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Ha még mindig vérzel, akkor töröld meg külön papírral a puncidat a húgycsövednél, másik papírral a hüvelyednél, és egy harmadikkal a fenekednél. Remélem beszéltél Anyukáddal!
2011. szept. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!