Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj nekem a tampon?

Miért fáj nekem a tampon?

Figyelt kérdés

16L vagyok, és egyszerüüen nem tudok tampont használni, és az "erkölcstelen" dolgok sem tudnak örömet okozni....:S

miért????????


2011. szept. 14. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
fú, ez engem is érdekelne...
2011. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szeptált szűzhártyád van. Amennyiben nem tudsz tampont használni, de szeretnél, menj nőgyógyászhoz, egy apró műtéttel meg lehet oldani.

Erőlködni nem érdemes vele, mert úgy is járhatsz mit amit az én nőgyógyászom mesélt el. Volt egy betege ilyen szűzhártyával, aki felerőszakolt egy mini tampont, de miután megduzzadt vérrel, sehogy se tudta kiszedni. Be kellett telefonálnia az ügyeletre, majd bemenni, és azonnal megműtötték, de még így is több mint egy napot volt benne a tampon, ami roppant egészségtelen.

Amúgy ez okozhat problémát kezelés nélkül ha meg akarod kezdeni a szexuális életed, de attól függ, hogy mennyire súlyos a helyzet. Van akinek el tud szakadni normál közösüléssel, van akit muszály műteni.

2011. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted az, hogy az "erkölcstelen dolgok" sem tudnak örömet okozni?
2011. szept. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én se tudok tampont használni, felhelyezés után 10 percen belül fájni kezd a hasam, melegem lesz és szédülni kezdek... van ilyen
2011. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!