Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS pecsételővérzés! Mással...

SOS pecsételővérzés! Mással is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát szedek 5 éve. 3 év után pecsételő vérzésem volt, ezért orvos tanácsára abbahagytam. Elmúlt a pecsételővérzés. Kb. egy éve kezdtem el újra szedni, de más fajtát. A harmadik levél után sem múlt el a vérzés. Majd ismét orvos tanácsára váltottam. És azzal is ugyan így volt. Már egy harmadik gyógyszert szedek, igaz, most az első levélnél tartok, de ismét vérezgetek. Mindig a 10,11. nap körül egészen a megvonásos vérzésig. Nem tudom, hogy mi tévő legyek. Orvosi vizsgálaton voltam, nincs semmi bajom. Még is mi lehet a megoldás? Kérem, valaki segítsen!
2011. szept. 14. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted, Én is már a 4. féle gyógyszert szedem, elvileg semmi bajom nincs, de az orvos nekem azt mondta, hogy ha ez sem válik (4 napja szedem) be akkor már nem ad mást, mert nem jó erőltetni a dolgot.
2011. szept. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez attól van, hogy a szervezeted nem tudja feldolgozni azt a sok mocskot, amit beszedsz. Bocs a kifejezéstöl, de ez van. Van aki érzékenyebb, van aki nem. A te szervezeted érzékenyebb, akárcsak az enyém. Én helyedben azon nyomban abbahagynám a fogamzás gátlás szedését,és más alternatívát keresnék, ha egyszer valamikor gyereket szeretnél, tedd ezt, mert könnyen meddövé is válhatsz. Hidd el tapasztalatból beszélek!!
2011. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!