Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizelési inerger, olyan h...

Vizelési inerger, olyan h néha azt érzem h sürün kell pisilnem, de nem mindig, ha teljesen mással vagyok lefoglalva nem érzem ezt. Mitől van?

Figyelt kérdés

Lehet már behalucinálom az egészet,mert egy hete felvoltam fázva és 5 napig szedtem rá orvosságot (ezt az orvosságot lehet 5 vagy 7 vagy 10 napig szedni),én csak 5 napig szedtem,lehet nem mult el teljesen a felfázásom?de akkor miért érzem néha azt h minden rendben? Meg 1 hónapja is felvoltam fázva akkor voltam ultrahangon is (nem volt semmi gond,minden rendben volt),nőgyógyásznál is,orvosságot is kaptam,kikezeltek és utánna visszajöt,csak tudnám miért,amikor leginkább csak itthon voltam a szobámba mert tanulnom kellett nagyon.

Most meg egyszer érzem egyszer nem,viszont nem fáj egyáltalán,de nem hiszem h behalucinálnám mert tényleg érzem néha h sürün kell pisilnem és van amikor csak pár csepp jön csak. Mi lehet velem?


2011. júl. 7. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem hugycso fertozesem volt es attol kellett surun jarni pisilni. Mondjuk a pisi-inger mellett ego erzesem is volt.

Egyel jo sok c-vitamint (napi 1-2 grammot nyugodtan), az majd helyretesz :)

2011. júl. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vizeletedet megnézték? Nekem is volt hasonló, és akkor megnézték, hogy van -e gyulladás a vizeletemben? Szerencsére nem volt, de ha lett volna , akkor húgyuti gyulladás lett volna.
2011. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézess újra egy vizeletet, ha nincs semmi, akkor pszichés is lehet. Visszatérő fertőzésre jók a gyógyteák is (cickafark, csalán, áfonya) meg a petrezselyem (levesbe, nyersen szendvicsre vagy magában). És igyál sokat.
2011. júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!