Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Egy hete volt...

Mi lehet ez? Egy hete volt meg, és most. (bővebben lent)? SÜRGŐS. ) :

Figyelt kérdés
Szóval kb. egy hete volt meg a menstruációm, és most egy napja ilyen sűrű barnás folyásom van, mint menzesz előtt szokott, és már a hasam is kezd fájni... Be van állva egyébként, kb. mindig ugyanakkor jön meg, 3-4 hetenként - még ezt is kevesellem, de azért egy hét?!!! Semmi nem történt, csak meg voltam fázva, de nem hiszem hogy ennek köze lenne hozzá... Mi lehet ez?? ://
2011. szept. 10. 11:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem az előttem válaszoló, hanem a 11.20-as.
2011. szept. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

miért, mi az a ciszta? O.O (bocsi, nem értek ehhez.)


egyébként 16 éves vagyok, és kb. 12-13 éves koromban menstruáltam először, de ez miért fontos?


Áh akkor lehet hogy megjön mégegyszer?:// Mert tényleg az előző héten volt meg.. :/ ez de szívás...

2011. szept. 10. 11:25
 13/14 anonim ***** válasza:

Mert akkor még simán lehet, hogy nem állt be rendesen, és néha még rendetlenkedik.


Ha nagyon vérezne és fájna több napig, mint egy rendes mensi, akkor nődoki, amint elmúlt. Tuti, hogy nem állt be még rendesen.

2011. szept. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kondor Judit ***** válasza:
Nem akartam pánikot csinálni,de előfordulhat az is amit írtam,a ciszta.Mert nekem is nagyon görcsölt a hasam mintha kést forgattak volna bennem és elmentem a nő dokihoz/védekezés miatt/és akkor kaptam egy nagy vödör hideg vízet a nyakamba.Tehát lehet ez is a baj.
2011. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!