Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szúr a mellkasom, ez mitől...

Szúr a mellkasom, ez mitől lehet? + szívritmuszavar?

Figyelt kérdés

Hajnali fél5kor arra keltem, hogy iszonyatosan szúr a mellkasom levegővételnél. Csak apránként tudom venni a levegőt, mert ha nagyobbat sóhajtok, akkor olyan érzésem van, mintha össze akarna roppanni a bordám és a mellkasom (bal oldali része) + görcsös érzés jön elő a bal vállamban és a karom felső részében. Voltam ügyeleten, elvégeztek rajtam EKG-t, de nem találtak semmit. Volt már ilyen érzésem egy párszor, de 1 percen belül mindig elmúlt. Most pedig már több, mint 4 órája tart, és nagyon kellemetlen és ijesztő.


Szokott a szívemmel is baj lenni. Néha csak úgy kellemetlenül szúr a mellkasom a szívemnél, és rosszul leszek, valamikor meg hirtelen elkezd hevesen és erőteljesen verni, utána "lenyugszik". Mostanában akkor szokott ez előjönni, hogyha kora reggel nyújtózkodok egyet az ágyban. Emiatt is voltam már orvosnál, kardiológián, 2x is végeztek rajtam EKG-t, és egyszer terhelési vizsgálatot is, de egyiknél sem mutatott ki semmit se az eredmény.


2011. szept. 7. 08:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
auu,ezt még olvasni is rossz..... Nem fájt??
2011. szept. 7. 14:09
 12/15 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban éreztem mikor kattogott mert hirtelen csináltam és már nagyon álmos is voltam de utána örültem hogy végre nem fáj és már ásítani is tudok. :)
2011. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
7 óra szenvedés és fáradtság után úgy gondoltam lefekszem aludni. Felkeltem most egy 5 perce, és csoda történt, elmúlt! :D Micsoda megkönnyebbülés!!!
2011. szept. 7. 17:03
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, alvás után nekem is elszokott múlni. :D
2011. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy teljes orvosi kivizsgalasra kell elmenni, a fogsorodat is rongenezek meg, mivel elkepzelheto, hogy valami belso gocnak a tunete ez!
2011. szept. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!