Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szúr a mellkasom, ez mitől...

Szúr a mellkasom, ez mitől lehet? + szívritmuszavar?

Figyelt kérdés

Hajnali fél5kor arra keltem, hogy iszonyatosan szúr a mellkasom levegővételnél. Csak apránként tudom venni a levegőt, mert ha nagyobbat sóhajtok, akkor olyan érzésem van, mintha össze akarna roppanni a bordám és a mellkasom (bal oldali része) + görcsös érzés jön elő a bal vállamban és a karom felső részében. Voltam ügyeleten, elvégeztek rajtam EKG-t, de nem találtak semmit. Volt már ilyen érzésem egy párszor, de 1 percen belül mindig elmúlt. Most pedig már több, mint 4 órája tart, és nagyon kellemetlen és ijesztő.


Szokott a szívemmel is baj lenni. Néha csak úgy kellemetlenül szúr a mellkasom a szívemnél, és rosszul leszek, valamikor meg hirtelen elkezd hevesen és erőteljesen verni, utána "lenyugszik". Mostanában akkor szokott ez előjönni, hogyha kora reggel nyújtózkodok egyet az ágyban. Emiatt is voltam már orvosnál, kardiológián, 2x is végeztek rajtam EKG-t, és egyszer terhelési vizsgálatot is, de egyiknél sem mutatott ki semmit se az eredmény.


2011. szept. 7. 08:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a stresszes életmód is szokott ilyen "tüneteket" mutatni, gondold végig, hogy milyen élethelyzetben vagy, szorongsz--e valami miatt mostanában kicsit jobban
2011. szept. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A mai világban mindenki stresszel, de én nem szoktam nagyon idegeskedni, szorongani meg végképp nem.
2011. szept. 7. 09:02
 3/15 anonim ***** válasza:
Jobb ha elmész orvoshoz, mert szívbetegség tünete is lehet.
2011. szept. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Voltam már többször is, megvizsgálnak, utána elküldenek, mert szerintük egészséges vagyok...
2011. szept. 7. 09:43
 5/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ha nincs semmi bajod, akkor tényleg a stressz okozhatja a panaszaid.
2011. szept. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert nem szoktam stresszelni. Egy 18 évesnek még nincs min... :)
2011. szept. 7. 10:05
 7/15 anonim ***** válasza:
Te azt csak gondolod, hogy 18 évesen nincs min stresszelni. Még kisgyerekek is szoronghatnak.
2011. szept. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül érzed a szorongást, legtöbbször ez tudatalatti dolog
2011. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen már és mikor mondtam jó ez igy nem lesz jó akkor hirtelen nagyon mélyen vettem a levegőt és mintha belül a szivemnél kikattant volna valami ilyen kattanást hallottam és utána már nem fájt többször, vagyis azóta nem fáj. Néha érzem még hogy van szivem de csak akkor ha 108, 114 a pulzusom.
2011. szept. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
És ezt úgy vettem észre hogy álmos voltam egyszer és ásítani akartam, és akkor... bumm :D
2011. szept. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!