Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez, és mitől van?...

Mi lehet ez, és mitől van? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Pár napja,hogy is mondjam...A bugyi vonalánál lett egy "pattanás szerű" dolog rajtam.Pár napig fájt,aztán kifakadt,és genny-szerű váladék jött ki rajta.Ami nem is baj,mert addig úgy fájt,h alig tudtam a lábaim összezárni.Rögtön utána a másik oldalon is lett egy ilyen "kelés" az is kifakadt egy nap után.Nem használtam semmi különösebb mosószert,ilyesmit,a bugyim se volt új,meg "koszos" se.Mitől lett mégis?Mi ez?
2011. szept. 6. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Most látszik valami?
2011. szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi nem látszik,mintha nem is lett volna ott semmi
2011. szept. 6. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ha lesz ilyen máskor is, menj orvoshoz, és mondd meg neki, hogy volt már ilyen panaszod.
2011. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Élsz vagy éltél nemi életet gumi nélkül (a tabletta is gumi nélkülnek számít, mivel az nem véd a nemi betegségektől.)
2011. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!