Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Testsúly probléma: Nem fogyókú...

Testsúly probléma: Nem fogyókúrára lenne szükségem, hanem hizlalókúrára, de hogyan?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, gyerekkorom óta sovány. Nem azért van, mert példaképeim a gebe modellek és emiatt éheztetem magam, hanem mert örököltem. De eddigi "módszerekkel" nem sikerült tartósan híznom. Hogy miért tartósan? Azért mert akárhányszor elkezdtem, -2-3 naponta-i mozgás mellett annyit enni vegyesen, egyenletesen elosztva inkább kissebb mennyiségekben, de többször- nem sikerült úgy felszednem egy kis húsit, hogy meg is maradjon rajtam. Elkezdtem minden nap megmérni magam reggelente és felírni az aktuális súlyom, végül kijött egy diagram ami szépen mutatta mennyire váltakozik naponta. Egyik nap 2-3 kiló plusszal, a következő nap már újra a régi súlyommal...

Úgy szeretnék hízni, kérlek segítsetek, adjatok tanácsot!


2011. szept. 5. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is vizsgáltasd ki magad orvossal, h nem vmi betegség okozza-e a soványságod! (Pl. cöliákia)

Ha meg kiderül, h semmi bajod, akkor szerintem békélj meg az ideális testsúlyoddal. :) Sportolj és egyél rendesen. Az egészség a fontos, nem az, h kedvünkre alakítgassuk a súlyunkat!

2011. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2011. szept. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!