Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nagyobb az egyik mellem...

Miért nagyobb az egyik mellem mint a másik?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és a bal oldali fele akkora mint a másik

nagyon zavaró, hiszen így jóidőben rövidujjúban nagyon látszik, de még pulcsiban is :(

segítsetek, tehetek valamit, h egyforma legyen, forduljak orvoshoz?


2011. szept. 5. 20:28
 1/5 anonim válasza:
Nekem a jobb volt nagyobb mindig,és még most is nőtt. Egyik E, másik F így. Melltartót sem könnyű találni, orvos szerint senkinek sem egyforma a két melle. Nem tudom, ez így van-e. 25/N
2011. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, de ez nagyon ciki érzés, mert az osztályban mindenkinek ugyanakkora, de nekem meg mondom kétszer akkora :(
2011. szept. 5. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne hidd, hogy a többi lánynak egyforma a melle. Másnak is van kisebb-nagyobb eltérés a mellei közözz.
2011. szept. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*között. Előző voltam.
2011. szept. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért nagyobb az egyik mint a másik, mert teljesen átlagos, normális szervezeted van. A legtöbb nőnek felemásak a cicijei, kinek nagyobb, kinek kisebb az eltérés.

Ha nagyon zavar, vegyél szivacsos melltartót, ami "eltakarja" a különbséget, esetleg a kisebbik cicid oldalára tegyél be szivacsbetétet, rengeteg kivehető betétes melltartót lehet kapni.


A pasid majd imádni fogja, hogy felemásak, hidd el. Tapasztalat. ;) Idővel mag majd egy kicsit alakulnak ám egymáshoz, nekem 17 évesen nagyon nagy volt köztük a különbség, ma már sokkal kevésbé látszik.

31/L

2011. szept. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!