Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bármit teszek, nem nő a mellem?

Bármit teszek, nem nő a mellem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és már mindent kipróbáltam, hogy nőjjön, és nem sikerült. Szomorkodva nézem, hogy körülöttem lévő lányoknak van. Engem nem zavarna, ha kicsi lenne, csak legalább egy melltartónyi. Olyan kicsi a melle, hogy még a legkisebb melltartó is nagy:S. Próbáltam már agykontrollal, tornával, és még sok kekszet és tejterméket is ittam és semmi. Miért nincs mellem? Valami bajom lehet? Olyan mint egy nagyon pici púp, de tényleg nagyon pici:S
2011. szept. 5. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A gének.Ezt örökölted.Sajnos nem tudsz ellene tenni.A csodakencék stb nem érnek semmit az is biztos.Ha nagyon zavar és lesz egyszer pénzed rá a szilikon segít.
2011. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csík B Kennedy válasza:
Szia,hát szerintem ez a génektől függ.Lehet a rokonságodban van valaki akinek ugyanilyen problémája volt,és lehet,hogy tőle örökölted.Nem hiszem,hogy betegség lenne vagy ilyesmiről lenne szó:)
2011. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tetris ***** válasza:
100%

Te kis cukorborsó! Semmit nem lehet tenni. Eszedbe ne jusson "mellnövelő" meg "mellfeszesítő" kencéket venni!!!!

El kell fogadnod magad olyannak, amilyen vagy. Nem lehet mindenki nagymellű. Ez éppoly egyéni, mint az, hogy kinek mekkora a füle. Azt se tudod sehogy sem befolyásolni. Kár ezzel trenkölni magad. Majd nagyobb lesz a melled, ha lesz picid, és szoptatni fogsz.

Gondolj inkább az előnyökre, amivel a pici mellek járnak. Például:

Egy vagyont spórolhatsz, mivel nem kell melltartót venned.

Nincs gondod arra, hogy mivel támaszd meg sportolásnál az ide-oda lötyögő melleket.

Nyáron a nagy melegben nem izzad meg a melled alatt a bőr.

A melltartó pántja nem fogja vágni a válladat, hátadat.

A kicsi mellek állnak, mint a cövek. A nagyok lógnak.

Bármikor alhatsz hason.

A kicsi mell kislányosnak hat, amit a férfiak nagy része igen kívánatosnak tart.

Kis méretben sokkal szexisebb alsóneműket lehet kapni, mint tehénméretben.


Na, fel a fejjel!!!!!!!!!!!!

2011. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Legyél sportos és szerezz be egy ilyen pólót: [link]


Komolyan, a melled akkora, amekkora, de nem csak az számít. Ha a tested többi részét szépen kisportolod és ügyesen öltözködsz, semmi gondod nem lesz azzal, hogy nincs nagy melled.

2011. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Istenem, nem azt kell nézni, hogy más lánynak mekkora a melle. Mindenki más időben, és másképp fejlődik. Egyébként is, kis mellel is lehetsz nagyon szép!
2011. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De már elkezdett nőni? Vagy már megjött? Mert ha nem, akkor hormonális problémára is lehet gyanakodni. De ha már megjött, akkor viszont sajnos ezt örökölted. Tudom, mit érzel, mert nekem (bár csak 14 vagyok), szintén nincs mellem. De arra gondolok, hogy inkább legyen kis mellem, mert azzal még lehet kezdeni valamit, ellenben a nagy mellel.
2011. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szules utan varhatod a novekedest.
2011. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!