Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől van? (többi lent) 13l

Ez mitől van? (többi lent) 13l

Figyelt kérdés

odalent viszket .... tuti nem hüvelygomba mert nem is ott a hüvelyemnél viszket hanem ott a csiklómnál o.O

pedig én rendesen,napi kétszer fürdök és minden egyes alkalommal alaposan meg is mosom ott :S

miért van ez?

előre is köszi


2011. szept. 5. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A hüvelyben nincsenek érzőidegek, hiába van belül a fertőzés, kívül viszket vagy fáj. A gombán kívül lehet baktérium is. Anyukáddal irány a gyereknőgyógyászat, mert nagyon nagy baj lehet ebből, most meg még tök egyszerűen, pár nap alatt elmúlna. De magától nem fog.

Bárhol össze lehet ilyet szedni, uszodában, suli wc-n, okozhatja lemosó, tisztasági betét, nincs mitől félned.

2011. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
nekem a jobb oldali kisajkam viszket. Lehet gomba? nem büdös!
2011. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Jobb ha orvoshoz mész, nehogy komolyabb baj legyen a halogatás miatt.
2011. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen komolyabb bajom lehetne? már egy jó ideje viszket:S
2011. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát szerintem nekem is büdös egy kicsit ... bár elvileg van egy olyan intim szaga a lányoknak ott alul ... ezért nem tudom milyen szagúnak kéne lennie,nem szagolgatom másokét o.O

de szerintem megkérem vagy anyát vagy valakit hogy kisérjen el mert már nem ez az első ... már pár hónapja viszket,de csak egy picit és eddig azt hittem,a szőr csikizi vagy nem tom,de akkor is viszket amikor leborotválom szóval amiatt se lehet :S

azért köszi a válaszokat :D

2011. szept. 5. 17:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!