Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő felfázás? Vagy mi...

Visszatérő felfázás? Vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
Már több, mint fél éve fordultam orvoshoz, mert felfáztam. (megakadó, fájó vizelés, gyakori vizelési inger, kellemetlen szagú vizelet) Antibiotikumot kaptam, és meleg vizes fürdőket vettem. Ekkor elmúlt 1 hétig, amíg szedtem a gyógyszert. Újra éreztem fájdalmat vizeléskor, vártam, hátha elmúlik. Két hét múlva, mivel nem múlt el, visszamentem az orvoshoz. Egy erősebb antibiotikumot kaptam. Ettől 1 hónapra múlt el a fájdalom. Már enyhébb a fájdalom, de újra érzem, néha kicsit erősebb, de már nem annyira fájdalmas, mint a legelső alkalommal. Érdekelne, hogy mitől lehet ez? Esetleg a szüzesség elvesztésétől lehet?
2011. szept. 5. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:

eleve el sem múlt rendesen + valószínűleg nem iszol eleget + ha szexelsz, akkor mindenféle "jó" dolgokat el lehet kapni a pasitól


szóval irány a doki + egy nőgyógyászati kivizsgálás is kell + rengeteg folyadék és C-vitamin

2011. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vizeletvizsgálatról nem írtál
2011. szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
második, nekem sose csináltak még vizeletvizsgálatot (értelme se sok lenne, mert 2-3 hét mire időpontot adnak a laborban) viszont tesztcsíkkal 2 perc alatt megnézik
2011. szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném,hogy elkaptam valamit, mert óvszerrel védekezünk. Lehetséges, hogy nem múlt el akkor rendesen, és emiatt tér vissza.
2011. szept. 5. 12:25
 5/6 anonim ***** válasza:

óvszer mellett is el lehet kapni pár dolgot, mivel a bőrfelületek érintkeznek pl bizonyos gombákat és szemölcsöket + szex során a hólyagodat is érik ingerek -

nem véletlen javasolják, hogy előtte és utána pisiljen a nő

2011. szept. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez idő alatt kaptam méhnyakrák elleni védőoltást. Lehet, hogy annak a mellékhatása? Másra nem tudok gondolni.
2011. szept. 5. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!