Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez vmi fertőzés lehet?

Ez vmi fertőzés lehet?

Figyelt kérdés
az a helyzet,h pár napja sűrű fehér folyásom van,és ha a kisajkakhoz érek,először enyhe viszkető,majd égető érzést érzek:Solyan 5-6 napja kezdődött,előszörnem nagyon foglalkoztam vele,de kezd idegesíteni.ha benyúlok egy kicsit, akkor az ujjamon fehér darabos váladék lesz.pisilésnél nem csíp,és ülésnél se érzem,csak ha odanyúlok.mi lehet ez?16/l jaaaa,és aug.ban sokat jártam strandra,és 12.én együtt voltam a barátommal,de védekeztünk.
2011. szept. 4. 13:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

gombácska-kalandocska lehet :)

sokan fogják írni a canesten combit, szerintem a pevaryl-g sokkal jobb

2011. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
uuh,akk jó,reméltem h nem vmi komoly. biztos a strandon kaptam el>.<esetleg vki megtudná mondani mennyibe kerül a canesten combi?
2011. szept. 4. 13:17
 3/15 anonim ***** válasza:
inkább menj orvoshoz, hogy biztos legyél benn, hogy csak gomba...
2011. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Soul Ádám válasza:
Orvos, a te érdekedben ilyenkor mindig orvos : )
2011. szept. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
áhhh:S közbe megjött>.< gondolom célszerű megvárni míg elmúlik,és csak aztán kenegetni..
2011. szept. 4. 14:10
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen. Szerintem is várd meg mig elmegy a mikulás és utána kenegesd. Ha a barátodtól kaptad el, akkor ajánlatos neki is kenni ott, ugyanis újból elkaphatod..van vamilyen gyógyszer is rá..sajnos nem tudom a nevét.

Amúgy meg kijöhetett a gombácska attól is, ha sok antibiotikumot szedtél mostanában. Én elmennék legalább a háziorvoshoz, az is tud tanácsot adni, ha irtózol a nőgyógyásztól.

Gyógyulást :-)

2011. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát igazából azt hiszem h elmúltxDvagy én nemtom..már nem viszket,meg ilyenek.am meg strandon kaptam el valószínűleg.lehet ilyen h magától elmúlik?XD
2011. szept. 7. 20:52
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
mielőtt megjön nálam is ez szokott lenni. de tényleg csak mielőtt megjön. bár nekem nem szokott égni. amúgy a gomba az egy kicsit más. elkaptam egyszer régebben mert felelőtlen voltam... a gomba az nagyon nagyon viszket és nagyon fáj!! de nincs folyás...
2011. szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

nekem még sose volt ilyen,pedig már vagy 3-4 éve megvan o.O

meg közbe múlt el,nem előtte,nah mind1,remélem téll elmúltxD

2011. szept. 7. 21:10
 10/15 anonim válasza:
Akkor tuti a vízben csináltátok, és hát...
2011. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!