Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont használok de félek h...

Tampont használok de félek h olyan lesz a nadrágom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tampont használok meg tisztasági vagy normál betétet mellé de midnig szorongok mikor suliba kell "így" menni vagy ha az utcán vagyok. Az elején előfordult h olyan lett a nadrágom és észrevetté mások. Sokszor tudom h nincs is sok de még wc-re mentet után is úggyérzem h engem néznek és h olyan a nadrágom. paranoiás lennék? Egyszerűen csak nemakarok mégegyszer pórul járni. Mit tegyek h ne kelljen félnem és akár fehér nadrágot is simán felvehessek ?

segítsetek :'(:'(:'(


2011. szept. 3. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Használj olyan fehérneműt, amihez jól tapad a tisztasági betét, használj jó minőségű tisztasági betétet, ami jól tapad, nehezen gyűrődik össze, a tampont mindig cseréld időben, akkor nem lehet baj.
2011. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindig rendesen helyezd fel, és gyakran cseréld!! Amúgy sztem az elején (amikor tényleg nagyon megvan!) akkor nem ajánlatos fehér nacit venni, mert mindenkivel történnek balesetek... Amúgy pedig vegyél fel olyan bugyit, ami picit szorosabb és tegyél be betétet...

Az, hogy megbámulnak az emberek, azt pedig csak te képzeled be! :) 16L

2011. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

használj normál tampont, nem tudom, mennyire erős a vérzésed, de ha mondjuk a mini nálad bíja egy óráig, akkor ellenőrizd a tamponodat 2 óránként, vagy két és fél.

használj mindenképpen tisztasági betétet!! :)

ajánlanám ezt az oldalt, sokat olvashatsz róla a tesióráról szóló részekben ami érdekelhet:

menstruacio.blog.neon.hu

2011. szept. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódsz,az előzőekben leírtak mellé,köss olyankor egy vékony pulcsit a derekadra.
2011. szept. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. igen valószínű h csak én képzelem be amúgy h néznek. De sztem ez azért van mert má párszor megjártam :/

köszi a linket mindenképp megnézem. Amúgy tamponból minit használok és az elég. Tisztaságival vagy normál betéttel szoktam együtt használni.

2011. szept. 4. 16:43
 6/7 anonim válasza:
100%
Szerintem kipróbálhatnál nagyobb nedvszívó képességű tamponokat is. Én például csak az utolsó napokban használok minit, az erős napokon normált, vagy még eggyel nagyobbat. Így nem kell olyan gyakran cserélni, mintha minit használnál.
2011. szept. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha meg megnéznek, nem is biztos, hogy amiatt van, hogy átáztál volna ;) Amúgy ha tampon mellé betétet is használsz meg rendszeresen ellenőrzöd, akkor fölösleges az aggodalmad. Bár azt nem tudom, hogy nem látszik-e át, ha fehér nadrághoz betétet húzol? Mert azért a fehérrel vannak ilyen lehetőségek is, amúgy szerintem is hanyagolni kéne ezekben a napokban a fehéret vagy akkor húzd fel, amikor a végefelé jársz.
2011. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!