Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most valami fertőzés?

Ez most valami fertőzés?

Figyelt kérdés

a barátommal 2 hete feküdtem le elösször használtunk óvszert, de utánna elkezdtem folyamatosan váladékozni de nagyon..és arra lennék kiváncsi h msot ez fertőzéslehet? vagy elszakadt a gumi és azért ez ilyen terhességes dolog?

előre is köszönöm a válaszokat


2011. szept. 2. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány éves vagy, de: jó tanács, ha lesz gyereked, magyarázd el neki, hogy az első aktus ELŐTT és UTÁNNA is el kell menni a nőgyóhyászhoz, pont ilyenek miatt.
2011. szept. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
70%

Menj el nőgyógyászhoz, és mondd el neki, hogy mi a szitu. Nem tudom minek lehet ez a tünete, lehet, hogy ez nálad normális, de lehet, hogy nem... Amúgy szerintem nem vagy terhes. A gumi szakadást észre lehet venni, és ha úgy használtátok ahogy kell, akkor nem lehet baj.

Remélem segítettem. Minden jót.

2011. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudod, épp ezért írtam, hogy előtte is és utána is... -.-"

Tudod ha mentél volna dokihoz, tudnád, hogy a szervezeted, a hüvelyed így tisztítja magát... mármint előfordulhat hogy ez egy tök normális reakció, szimplán tisztulsz. De lehet, hogy peteérésed van, és azért. Mindkettő fenn áll.

De könyörgöm, fogd meg magad és menj el dokihoz, mert ő megvizsgál, és elmondja mi a helyzet, és még azt is megtudod, milyen fekvésű a méhed, a hüvelyed...

2011. szept. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!