Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a bajom, nagyon fáj a...

Mi a bajom, nagyon fáj a hasam? HELP

Figyelt kérdés

mütöttek már petefészek ciszátval rég 2x ,mostanában állandó kismedence gyulladásom van. Mikor anitbiot szedeke jobb ,de most h a zinat 500 10napos kúrát abbahgytam pokolian fáj -de nem csak a hasam -a fenekem is , a derekam nem tudok ülni mert úgy érzem kiszakad a hasam meg a fenekm ,állni se -csak feküdni jó ,már bevettem egy görcsoldótó. A dokinál az elmúlt másfél hónapban 2x voltam csinált rákszűrést is .kb rendben volt minden, de az endometirózis + gyulladás rajta van a papíron. én kezdek nagyon ideges lenni ..


Vátsak orvost ? mit vegyek mbe mist csináljak ?


amúgy azt is mondta h vannak kicsi cisztáim de orvosi értelmben jeletéktelenek pár milisek viszont sok van belőlük.


ez a fájdalom nagyon aggaszt ,hányingerem is van ..


2011. szept. 2. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Te, figyelj, petevezeték elzáródás tud ilyen rettenetes fájdalmat okozni, és a hányinger is stimmel, szerintem sürgősen orvoshoz kellene kerülnöd.Csináltak hasi ultrahangot?
2011. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!