Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a Medcare...

Mi a véleményetek a Medcare intim zuhanyról és a tejsavas irrigálásról?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon sokszor előjönnek baktérium vagy gomba okozta fertőzések, pedig betartom azokat, amiket az orvosok ajánlanak. Nem mosom magam ott szappannal, nem hordok tangát stb. Utálok mindig orvoshoz járkálni. Megelőzésre olvastam, hogy lehet ilyet használni, és most vettem is. Ti mennyi időnként használjátok? Hetente vagy többször? És tényleg használ? És a tejsavas kapszulán túl a többi is jó?

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2011. aug. 31. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Friss fokhagymat, vagy pedig kapszula formajaban fogyaszd, es erosisd az immunrendszeredet. Hidrasztisz gyoker kivonatat hasznald huvelyoblitesre.
2011. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nagyon hatásos, én évek óta használom amikor felborul a hüvelyflórám egyensúlya. Más készítményeket is kipróbáltam de egy sem olyan jó mint a Medcare tejsavas kapszulája.
2023. okt. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!