Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fáj 1 napja bal oldalon...

Mitől fáj 1 napja bal oldalon lent a hasam alja?

Figyelt kérdés
Éjszaka vettem észre hogy ahogy fel ülök gyengéd fájás, tehát nem túlzottan de fáj bal oldalt lent a hasam alja...el kezdtem nyomkodni hogy nem e a pete fészkem az, de nem tudok ki igazodni rajta, nem szúr a jobb oldal meg a bal sem....és meg néztem hogy nyomom a bal oldalt akkor érzékeny e ahol a pete fészek helyezkedik el de kintebb vettem észre a fájdalmat mint ahol el helyezkedik a pete fészek.. nagyon félek hogy nem lehet gyerekem, nemrég fáztam fel 2-3 hete....meg vagyok rémülve hogy nem lehetek anya...de miért van ez ? ugyis az lehetek de ettúl rettegek hogy nem lehet ...:(
2011. aug. 31. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor volt az utolsó mensid?

Biztos, h van okod a felfázás miatt félni? Voltál kórházban vele, ráterjedt a petefészkekre? Ha nem, akkor minek a para?

2011. aug. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nem voltam vele korházban, szerintem nem terjedt rá a pete fészkemre,pisilni 5 percenként nagyon keveset pisiltem de akkor sem csipett annyira mint ahogy egy rendes fel fázás..
2011. aug. 31. 08:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó menzesz 18-án volt augusztusban !
2011. aug. 31. 08:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek el szoktak múlni nyom nélkül. Ha komolyabb bajod van, akkor folyásod is lesz. Ne aggódj, ha minden fájdalom azt jelentené, hogy nem lehet gyereke valakinek, rég kihalt volna az emberiség...

Kicsit sajoghat egyébként menstruáció előtt pár nappal vagy ovulúciókor (félúton két menstruáció közt), számolj utána.

2011. aug. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet ciszta is. Nekem is van es igy kezdodott. Minel hamarabb menj dokihoz
2011. aug. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gratulálok, jól működik a tested, peteérésed van! Vigyázz a szexxel, ha nem akarsz babát, ha akarsz akkor ne vigyázz!

Ha gyógyszert szedsz, akkor vszínűleg ebben a hónapban vmi hiba történt, így kiegészítő védekezést használj.

Nem lesz bajod a felfázástól, nekem durvább is volt, mégis egészséges vok. :)

2011. aug. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész dokihoz, ő vizsgálat után megmondja mi bajod van.
2011. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!