Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet olyan hogy valami...

Lehet olyan hogy valami meggátolja a menstruációs vér kiürülését?

Figyelt kérdés

Ma a 35. napon vagyok és csak egy kis véres folyásom volt mikor a wc-n voltam,de már több mint egy hete fáj a hasam,mint amikor megjön.28-30 napos ciklusaim voltak eddig.

Holnap kérek időpontot a nőgyógyásztól,de addigis ha valaki volt már így írjon nekem,miért "kínlódik"?


2009. ápr. 19. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A hormonális problémáktól a gyulladásokon és terhességen kívül még sok minden okozhat hasonló problémákat. Azt, hogy esetedben pontosan miről van szó. csak találgatni lehet, de az alapjaiban nem oldja meg a problémádat. Az orvoson kívül jobb ötletem nincs.
2009. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtál!Nekem sincs igazán,én is csak találgatok.:(

A fejem is úgy fáj mint amikor megjön.A terhesség se teljesen kizárt még,habár minimális az esélye.Még péntekig nem aggódtam annyira,most már egyre jobban.:(

2009. ápr. 19. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanígy jártam most,és mi babaprojekten vagyunk. Szerdán egész nap megjön érzésem volt,csütörtökön barnázgattam és csak akkor volt minimális halványpiros vérzésem pénteken,ha WC-re mentem, még a betéten sem látszott semmi,csak (bocsi,h. így írom,de ha megtöröltem magam.a hasam viszont továbbra is fájt. már nagyon idegesített,mert eddig ilyen nem volt (26 naposak a ciklusaim.)végül szombaton elkezdtem vérezni ez ekkor már a 30.napom volt. Felhívtam a dokim asszisztensét még csütörtökön,hogy mi lehet ez. Ő leginkább hormonproblémára tippelt,de azért én tesztet is néztem,sajna negatív lett. Természetesen biztosat csak doki mondhat,esetleg azért nézz egy tesztet,hátha babás vagy.
2009. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!Ma már van valami,de nem sok,valami nem stimmel...:-( Reggel tesztelek,aztán akármi is lesz elmegyek a nőgyógyászhoz mihelyst kapok időpontot.
2009. ápr. 19. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!