Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyszerűen nem tom mit csinálj...

Egyszerűen nem tom mit csináljak. Segítene vki? :S

Figyelt kérdés
na, szóval. 13/l vok. sajnos most nyáron 1 kicsit meghíztam. engem nagyon zavar! nyár elején olyan jól éreztem magam a bőrömben. sokat sportoltam stb. arrat lennék kíváncsi h mit kellene ennem, sportolnom. Tom h nem szabad ennyi idősen fogyókúráznom ugyh vmi 'egészséges életód szerűség' kellene. Normális válaszokat légyszi!
2011. aug. 26. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
persze, adok is: naponta háromszori-négyszeri étkezés, kisebb adagokban, igyál tejet, sok víz. ne igyál túl sok kólát meg ilyen cukrozott szarokat, sima csapivz is megteszi. csokit ne sokat, hetente mondjuk fél tábla.bicikli, séta, naponta, amennyit bírsz. esetleg tessék menni az ágyba, az alvás is segít az ilyenekben. egy kicsit csökkentsd a kalóriabevitelt, vacsora legyen kevesebb, reggeli picit több, ebéd olyan közepes, meg inkább uzsonna mint tízórai. szóval ilyenek.
2011. aug. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 brucelii válasza:
Az elöttem szóló jól beszél... de az a fél tábla is menjen el!!! 2-3 honapot mindenki kibir édesség nélkül,, föleg hogy se karácsony se husvét... napi 3 liter viz, ha sportoltál újra kezd el... a zsir által megtámadott területeket fóliázd be, igy nagyobb mennyiség ég el illetve izzad ki... ez általában a has, mivel a telitett zsirsavak elöször azt támadják valamint a feneket, de az sose baj :) ne egyél zsirosat, se nehezet... e kenyeret mellözd, egyél sok gyümölcsöt illetve különbözö salátákat(paradicsom stb) husbol csak a csirke vagy pulykamellet esetleg halat vagy rákot ehetsz. a tésztát is kerüld, mivel magas a szénhidrát tatralma! ha betartasz mindent 2 honap alatt nagyon szép eredményt érsz el!
2011. aug. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyél mindenfélét, de zsíros, cukros ételekből kevesebbet, és sok gyümölcsöt zöldséget!
2011. aug. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszi mindenkinek! :)
2011. aug. 26. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!