Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Váltakozhat a fehérfolyás...

Váltakozhat a fehérfolyás állaga és színe? :S

Figyelt kérdés
Még nem menstruálok, de már van fehérfolyásom kb. 1,5-2 éve. A helyzet az, hogy nem tudom minden rendben van-e velem, mert a folyásom eléggé fura. Van hogy átlátszó/ fehéres és vízes állagú, és van hogy sárgásabb színű és krémesebb. Este és reggel általában átlátszó és vízes állagó, napközben pedig olyan sárgás és krémes állagú. Viszont nem viszketek, nem érzek égető érzést, vagy bármi mást. Szerintetek mi bajom lehet? Vagy ez még belefér egy normális fehérfolyásba, mert hallottam már olyanról akinek sárgásabb alapból a folyása. Nőgyógyászhoz nem igazán szeretnék elmenni....:S
2011. aug. 21. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A fehéres és vizes normális, de a sárgás nem. Jobb lenne ha orvoshoz mennél.
2011. aug. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában ha elszineződik, valamilyen fertőzést jelent a szervezetben. Nem voltál mostanában beteg? Volt, hogy nekem barnás volt, mert stresszeltem mint atom, beteg is voltam stb. Szóval nem lehet vminek köze hozzá? Amúgy szerinem nem kizárt, hogy napközben a bugyidon veszed észre, és azért egy ideje ott van már, meleg van, ki tudja.:D
2011. szept. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 12 vagyok és nuku menzesz:D nekem is van fehérfolyás (vizes, nyúlós, krémes) mint nálad is. Nekem is szokott lenni sárgás és mégis élek:) nyugi, ez normális ne aggódj
2011. szept. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem azért másabb a folyásom, mert napközben sokat mozgok és akkor több folyik, összeragad, és ezáltal sárgásabbnak tűnik. Este meg ugye nem sokat mozgok, akkor fehéresebb és átlátszóbb. Köszönöm a válaszokat, és a megnyugtatást. :)
2011. szept. 21. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!