Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol kaphattam fertőzést?

Hol kaphattam fertőzést?

Figyelt kérdés
Múlthét kedden voltam a nőgyógyászom magánrendelésén éves szűrésen ! Ott minden rendben volt bár a keneteredmény még nem jött meg ! Semmi panaszom nem volt ... Utána csütörtökön volt peteérésem akkor együtt voltam a párommal ,mert szeretnénk kisbabát ! Már délutánra bűzös halszagú voltam (ez bakteriális fertőzés miatt van ) ! Pénteken kaptam antibiotikumos hüvelykrémet ezt használtam idáig ! Mégis honnan szedhettem ezt össze ,vagy egyáltalán mennyi idő alatt jöhetett ki ,lehet hogy már hetek óta bennem volt ???
2011. aug. 15. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én gombás lettem a nőgyógyász után.. hát igen a higiénia MO-n
2011. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát igen... valószínűleg a dokinál szedted össze, de strandon, buszon stb. - attól függően, mennyi ruha volt rajtad... De amúgy úgy is fertőződhetsz, ha nem teljesen tiszta kézzel nyúlsz oda (törlöd ki stb)...


Jobbulást!

2011. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bárhol. Én kétlem, hogy a nőgyógyásznál történt volna.
2011. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!