Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz előtti pattanások?

Menzesz előtti pattanások?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy a menzeszem előtt 1héttel ellepik az arcomat a nem kívánt pattanások... Mit tudok tenni ellene? Ezen kívül, a hó többi napján ennyire nem vészes, de ilyenkor.... Kérlek írjatok tippeket, 22évesen egyre cikibbnek érzem ezt, és frusztrált vagyok tőle...


Köszönöm!


2011. aug. 14. 18:01
 1/4 anonim válasza:
Igyál minél több vizet, és ha időd engedi, akkor gyakrabban moss meleg vízzel arcot, hogy a pólusok kitáguljanak, és kitisztuljanak! Remélem tudtam egy picit segíteni. :)
2011. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sorstárs. :( Én is így vagyok vele.


Én pórustisztító tonikot használok és naponta többször tisztítom az arcom, mert ilyenkor gyorsabban zsírosodik. De sajna ez sem 100%-os megoldás.

2011. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom! Én is ilyenkor sűrűbben tisztítom le az arcom,de hiába az a pár nap katasztrófa,előtte meg utána egyáltalán nincs semmi-és nálam az a legcikibb benne,hogy öt pasival dolgozom együtt,s így szinte mindig tudják, hogy mikor fog megjönni.:(
2011. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
méregteleníts csalán, gyógynövény teákkal.elösször azt veszed észre, hogy rosszabb (kb másfél hétig érzed úgy) utána teljesen kitisztul az arcod és nem kell többé emiatt aggódnod, ha pedig úgy érzed, hogy utána is csinálsz teakúrát tedd meg.
2011. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!