Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? (menzesz)

Mi bajom lehet? (menzesz)

Figyelt kérdés
14 éves szűz vagyok, 3 éve van meg a menzeszem, és eddig kb. 26-27-28-29 naponta jött meg. de a legutóbbi óta csak 12 nap telt el, és újra megjött. Van valami bajom, vagy csak a korom miatt van ez így?
2011. okt. 10. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

NÉzde nem hiszem bajod lenne,ez még velünk felnőttekkel is néha előfordul,néha csuszkál,néha kimarad,akár egy kis megfázástól is előfordulhat.Nem kell azonnal megijjedni,meg kell várni a következő mensit hogy kb mikor hány napra rá jön meg,ha viszont megint csak ennyi nap lenne akkor érdemes elgondolkodni az orvoson.


De én 11 évesen kezdtem menstruáni és nekem 8-12,volt hogy 13 napig is eltartott az első pár évben,gondolj bele fél hónap mensivel ment el,kellett egy pár év mire csökkentek a napjaim száma.


Bárkivel néha előfordulhat,ha túl gyakori lenne akkor kell elmenni orvoshoz.

2011. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. okt. 10. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:
amikor még szűz voltam és usziba jártam,volt hogy 2X mensiztem egy hónapban és kiderült hogy fertőzésem van.Ha biztosra akarsz menni,akkor a nőgyógyász meg tud téged úgy vizsgálni,hogy a szűzhártyád nem sérül.
2011. okt. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!