Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a tampon végét bekenem...

Ha a tampon végét bekenem krémmel, hogy könnyebben felmenjen, az nem káros? Ha nem, akkor milyen krémmel kenjem? Esetleg síkosítóval lehet? Akkor nem csúszik ki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 13:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémát.

Ha eléggé vérzel ahhoz, hogy tampont használj, akkor felmegy mindenféle síkosítás nélkül is. Ha nem, akkor meg olyan gyenge a vérzés, hogy nem kell tampon. Hiszen ha már alig van vérzés, úgy tamponnozol, akkor teljesen kiszárítja a hüvelyt, ami nem épp egészséges.

De ha alapból már felrakni sem bírod, mert nem vérzel eléggé, akkor mégis minek kellene nagyobb tampon??

2011. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem is a 2-3-4. nappal van a baj, mert akkor valószínű, hogy megpróbálom majd a normált. Habár picit félek.

Inkább az zavar, amikor mondjuk 6. nap van, és alig van már. De azért persze betét kéne, viszont edzésem van. Akkor meg sokkal de sokkal jobb lenne a tampon, csak úgy meg nem megy olyan könnyen, ezért gondoltam a síkosítóra.

De egyébként amelyik könnyebben felmegy 6. nap is annak az a neve, hogy light days? Mert azt most olvastam neten, csak nem tudom, igaz-e.

2011. aug. 15. 01:43
 13/13 anonim ***** válasza:
o.b.® ProComfort™ mini vagy light days lesz jó
2011. aug. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!