Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan, hogy a menzesze...

Létezik olyan, hogy a menzeszem tartósan megváltozik?

Figyelt kérdés
Régebben mindig 28-30 nap körül volt a ciklusom(+-pár nap) most meg bő másfél havonta jön meg. Ez mitől van?
2011. aug. 11. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, nekem is volt ilyen "váltás" és semmi hormonprobléma nem állt a hátterében. Bár én pont fordítva éltem át, eleinte volt, hogy 2 havonta jött meg - nem izgultam, mert még szexuális életem se volt akkor -, aztán hónapról hónapra beállt 31-33 napra. AmÍg feltűnően sokat nem változik, szerintem nálad sincs probléma.

22/L

2011. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megbocsáss, kedves 22 éves első, NEM normális, és ha nem értesz hozzá, jobb, ha nem fezeted félre a kérdezőt.

Az egy dolog, hogy neked a nem normálisról normalizálódott, vagyis beállt idővel.

Az meg egy másik dolog, ha valakivel az ellenkezője történik.


Kérdező, a változást valami előidézte, senki nem lát beléd, el kell menni az orvoshoz és megvizsgáltatni magad.

A hosszú ciklus sokszor (de nem mindig) arra utal, hogy nincs peteérés. Hogy miért nincs, az összetett probléma.

Járj utána, lehet, hogy egy sokkal nagyobb bajt előzöl meg ezzel.

2011. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
néztek már hormonokat, minden normális. Az nem lehet, hogy az érettségivel járó stressz így borítsa fel a ciklus?.
2011. aug. 11. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!