Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten kombi? Bővebben...

Wikykeee888 kérdése:

Canesten kombi? Bővebben lent! Fontos!

Figyelt kérdés
Szlovákiai vagyok.Pár napja hüvelygombás tüneteket véltem felfedezni.viszketés,irritáció,Túrós váladék a hüvelynél.Vettem canesten kombit.A krém segitett a viszketésen és az irritációm.Elmulasztotta.A hüvelytablettát tegnap este helyeztem fel.Nálunk itt szlovákiéban a kombiban csak egy tabletta található de az az egy oylan erősségű mint a Magyarországi 3 darab.Tegnap használtam el és minden rendben volt.Reggelre feloldódott teljesen.Viszont vérzést tapasztaltam.Ez normális?Viszont a menzeszemnek is kb.3 nap múlva kéne megjönnie.Lehet hogy hamarabb megjött?
2011. aug. 10. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
gombás fertőzésnél normalis a vérzés.
2011. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Cicuskaaa123 válasza:
Húúú, lehet hamarabb megjött.. Vagy a fertőzés miatt vérzel, nem tudom.. Menj el nőgyógyászhoz mindenképp, mert még nagyobb bajod is lehet belőle!
2011. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem kell ide nőgyógyász. várj pár napot, ha nem mulik el, akkor menj.. ha meg megjott, akkor ugyse tud veled semmit csinalni, szal..
2011. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
a nyálkahártyádat irritálta, normális, nem kell aggódnod!
2011. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
oké.köszönöm a válaszokat.de meddig tarthat ez a vérzés?ha nem a menzesz miatt van?
2011. aug. 10. 13:08
 6/14 anonim ***** válasza:
ha a menszesz miatt van, akkor annyi ideig ameddig szokott is, ezt nem értem.. amugy meg 1-2 nap..
2011. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mármint ugy ertettem hogy akkor hogyha ez még nem a menzesz..hanem a tabletta miatt vagy valami..
2011. aug. 10. 13:21
 8/14 A kérdező kommentje:
mert amugy érzem hogy fáj a hátam és a hasam..és ez a menzeszkor szokott...és akkor szerintetek ez normális lehet a hüvelytabletta után is ez a vérzés?
2011. aug. 10. 13:24
 9/14 anonim válasza:
rendes vérzésed van, mint akkor, mikor menstruálsz? én azt hittem, hogy kicsit vérezgettél a hüvelytabletta után...
2011. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nemnem..olyan erőős nincsss...bár nekem menzeszkor sincs oylan nagyon erőss...es most azért kerdezem hogy ez mst mi lehet??mert érzem a tüneteket mint amit menzesz előtt szoktam a hát és hasfájást..viszont még csak 3 nap mulva kéne megjönnie.
2011. aug. 10. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!