Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Canesten kombi?

Segítség! Canesten kombi?

Figyelt kérdés
lehet nagyon buta kérdés. a tájékoztató szerint ezt a tablettát elég mélyre kell felhelyezni a hüvelybe. szűz vagyok, szóval így nem is használhatnám a szűzhártya miatt? vagy hogy van ez? :S
2011. aug. 1. 19:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
A szűzhártya nem zárt, hanem nyílások vannak rajta, amin a menstruációs folyadék távozhat. Ráadásul a tamponhasználat is simán lehetséges úgy, hogy nem éltél még nemi életet. Gondolom van hozzá applikátor, az pedig közel sem olyan vastag, mint pl. egy normál tampom. Ha óvatosan és lassan csinálod, nem lesz baj. Viszont ne halogatsd a kezelést!
2011. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
elméletileg van hozzá ilyen feltevő, azzal fel tudod tenni
2011. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

tampont se használok. értem, csak félek hogy annak ellenére hogy nem zárt a hártya, ez mégis "igazán" elszakítja, vagy valami nem lesz jó ?

egyébként orvoshoz akartam menni, de csak egy hét múlva lehet!.. és ezt mondták,addig menjek a gyógyszertárba és kérjek a tüneteimre gyógyszert. olyat is olvastam, (itt) hogy ne kezelje magát az ember, ha nem volt orvosnál, meg hogy csak "félrekezelem" magam, és baj lesz.

?

2011. aug. 1. 20:03
 4/11 anonim válasza:
Hát az sajnos elég baj, nincs esetleg sürgősségi? Vagy próbálj meg bekopogni, elmagyarázni, hogy mi a gond, talán segítenek. Vagy a gyógyszertárban megkérdezni a gyógyszerészt, hogy ezek és ezek a tüneteid, mi lehet a baj. Sajnos jobbat nem tudok.
2011. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
elmondtam, aztán ezt adták. én sem tudok jobbat..
2011. aug. 1. 20:12
 6/11 anonim válasza:
Akkor marad a próbálkozás a nőgyógyásznál. Ha jó fej, egy ötperces vizsgálatot csak rádszán!
2011. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én ugyanebben a helyzetben voltam mint te

gynoxin hüvelykapszulát kaptam, ez sokkal kisenn mint a canesten hüvelytabletta és hatásosabb is mint az

írj privátot ha kell valamiben segítség

2011. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Orvos írta Neked a Canesten Combit?
2011. aug. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egy nagyon végony csővel kell felhelyezni szal ne aggódj nem lesz a szűzhártyádnak semmi baja.az nem zárt simán átfér rajta én is ugyan ebben a cipőben voltam mint te.nyugodj meg simán fel fog menni csak az a gáz hogy nem szívódik fel teljesen és a fele folydogálni fog belőled...a betétet se felejsd el ha canestent használsz:P
2011. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kézzel csináltam, azzal a "csővel" fájt :S remélem jó lett, de nekem egyenlőre nem folydogál vissza semmi :L olvastam már itt, hogy másnak sem, remélem rendben van ez.
2011. aug. 2. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!