Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki küszködött már klamidiá...

Valaki küszködött már klamidiával?

Figyelt kérdés
hogyan kezelték? 10 éve nem esek teherbe..pénzem meg nincs a lombik progira..és egyebekre...de végül is csupán kiváncsi vagyok,h ki hogy élte meg..:P
2011. aug. 9. 07:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ureaplasma fertőzésem volt és azt hitták chlamydia. Én nagyon rosszul éltem meg, mert féltem, hogy nem lehet később gyerekem, de persze erről szó sem volt, mert időben felismerték. Folyásom volt, ami sok volt és sárga. Nem szexeltem, ha egy kicsit hozzám ért a párom miután kikezeltek még akkor sem akartam. Doxycycline a legjobb, ez egy nagyon széleskörű antibiotikum vagy kifejezettem chlamydiára a Rulid antibiotikum is megfelelő. Ha időben kikezelik, akkor nem kell attól tartani, hogy petevezeték elzáródást vagy petefészek gyulladást okoz.
2011. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!