Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rajtam kivül más is küzd/küzdö...

Rajtam kivül más is küzd/küzdött szőrösödéssel?

Figyelt kérdés

Már évek óta,kb.kamasz korom eleje óta szőrösebb vagyok.11 évesen elkezdtem borotválkozni,az akkor még pihés lábam(lábszár,comb),majd a hasam.A karom olyan szőrös volt mint egy férfié,azt is borotváltam,Így szép lassan mindenhol kiszőrösödtem.A nyakam,az arcom is szőrös,nem olyan durván,de fekete,vékony szálak vannak ott is,a hátam is,a melleim is.Az arcom,hátam is pattanásos kissé.Holnap megyek nőgyógyászhoz,most jutottam el oda,hogy már nagyon zavar.

Van akinek hasonló problémája van?Voltál már vele orvosnál?Mire számítsak holnap?Van erre végleges megoldás?Úgy értem,hogy lehetek én is csak annyira szőrös mint egy átlagos nő?

18/L


2011. aug. 8. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:

A borotva rettenetesen rossz ötlet volt.

Epilátor/gyanta megoldás.

Hosszú távon lézeres kezeléssel.

2011. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,azóta már rég átváltottam epilátorra,de ez sem segít,ugyanúgy nő a szőröm,pedig már évek óta epilálok.
2011. aug. 8. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, de leszeded aztán annyi...

Ez van. :-/

Hacsak a vizsgálatok nem mutatnak nagyon durva elváltozást, nem érdemes erre hormont szedni.

2011. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
El kéne menned endokrinológiára.
2011. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom, de inkább endokrinológushoz kell menned mint nőgyógyászhoz, főleg ha még súlyproblémáid is vannak. A jó hír, hogy ha kapsz megfelelő kezelést és folyamatosan gyantáztatsz javulhat a helyzet, de legalábbis nem lesz rosszabb.
2011. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom.Van kis fekete bajszom,meg oldalt az arcélnél is szőrös vagyok.A combjaim olyanok amit bármelyik férfi megirigyelné.Hosszú erős fekete szőrök.Rettenetesen utálom,a szőrtelenítés kész tortúra.Szóval én megértelek.


Mit mondott az orvos?Nagyon érdekelne,

2011. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!