Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyadag fehérfolyás egyszerre...

Nagyadag fehérfolyás egyszerre ami sűrű is . Mi van most?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van mintha állandóan folyna és pisilnem kelle . sűrű kissé ragacsos és fehér krémes . Nincs szaga , nem csip nem viszket . 14 leszek és 2 éve van fehérfolyásom .
2011. aug. 8. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Cickafarkfu-mezei zsurlo-diofalevel. ebbol keszits ulofurdot, de egesz furdot is lehet, de vegezd egy par napig. A cickafarkfut belsoleg is fogyaszd, 1 cseszehez adj, 1 ev.kanal novenyt, forazzd, nem szabad fozni.

Ez lehet a stressz miatt, de az rossz etkezesi szokas miatt is.

2011. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én olajfa-kapszulát szedtem erre, meg ittam grapefruit-mag cseppeket, szerintem az immunerősítés is segít...nekem ettől múlt el, nem is jött vissza. de az előző hozzászóló is nagyon jót írt :D
2011. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz, ha hirtelen lett több.
2011. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 makkjános ***** válasza:
a húgyhólyagod herévé változott, és g€cit termelsz, amit pisilésnél fogsz kiadni magadból a folyamatos folydogálás mellett
2011. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"makkjanos" is megerkezett a szakerto! Miert kell ilyen stilusban irogatni, ez most kinek hasznal?
2011. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!