Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Debrecenben az OTI-ban melyik...

Debrecenben az OTI-ban melyik nőgyógyászt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Van panaszom és most készülök időpontot kérni,de fogalmam sincs hogy melyik orvoshoz kérjek.Szeretném ha rendes lenne.Mostanában sokszor kellett orvoshoz mennem többféle betegségből kifolyólag és teljesen kivagyok bukva hogy mennyi gusztustalan bunkó paraszt orvos van.

Még szűz vagyok.Nemtudom hogy jó e az ha egy nő lát először háhá.

Valaki tudna segíteni kihez kérjek időpontot ?


2011. aug. 7. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Aranyosi János nagyon kedves,rendes doki.Vagy Székely Péter,de azt nem tudom hogy melyik,mert kettő van belőle.Kovács Károlyt nem ajánlom,én hozzá jártam terhes gondozásra,elég volt...De én úgy tudom az Otiba körzet szerint lehet időpontot kérni,igy ahoz a dokihoz kell menned akihez tartozól.
2011. aug. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tényleg ? Ahha,hát én ezt nem tudtam.Sajnos anyum meg nem olyan hogy örülne ennek a témának.

És azt honnan lehet tudni hogy melyik dokihoz tartozok?Telefonon megmondják ?

2011. aug. 7. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Mert ha nem vagy 18,akkor csak 2 doki vizsgál,Székely Péter és Nagy István Géza ha jól tudom.De azt ha bejelentkezel,akkor megmondják majd.
2011. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

19 múltam . :)


De azért köszi.Csak tényleg egyáltalán nem tudom hogyan működik.

2011. aug. 7. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Szivesen,majd ott megmondják kihez tartozól.Én mikor először voltam,egy dokinőhöz akartam menni,de akkor mondták hogy csak a körzetihez adnak időpontot.
2011. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen :)
2011. aug. 7. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!