Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy túlságosan felnyom...

Lehet, hogy túlságosan felnyomtam a tampont?

Figyelt kérdés

Végre (sok próbálkozás után) eljutottam odáig, hogy már be tudtam nyomni, de csak épphogy bent volt és úgy nagyon kényelmetlen volt, viszont nem bírtam tovább nyomni, mert fájt, akármilyen irányban próbáltam. Aztán úgy döntöttem, hogy most benyomom, és megtoltam, és hát szerintem átmehetett azon a részen, vagy mi, de még így is csak kb. egy centivel mehetett beljebb annál, mint ahogy előtte volt, szóval olyan 2 centire lehet bent most.

Viszont ahogy megnyugodott a hüvelyem, mert akkor ugye fájt egy kicsit, már egyáltalán nem érzem, hogy bennem van a tampon.


Akkor ugye az, hogy a fájdalom ellenére tovább toltam, még nem lehet, hogy már a méhszájamnál jártam?


Amúgy alacsony is vagyok, ettől lehet az, hogy nekem nem kell az egész ujjamat betolnom, hogy jó legyen? 160cm vagyok. 15/l


2011. aug. 6. 12:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Most attól félek, hogy kárt tettem magamban, hogy hagynom kellett volna lejjebb...
2011. aug. 6. 12:07
 2/6 anonim ***** válasza:
A tampon akkor van jó helyen, ha egyáltalán nem érzed, hogy bent van. "Túl mélyre" nem tudod felnyomni, a méhszájadon a jelentős méretkülönbség miatt semmiképpen sem tudna átférni :=), nem kell aggódnod. A kihúzószál lógjon ki, a tampont egyáltalán ne érezd, amikor mozogsz és akkor tökéletes munkát végeztél!
2011. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jó de ez az, hogy én úgy tudtam tovább nyomni, hogy erőltettem... így sem tudok kárt tenni a méhszájamban? Na mindegy remélem akkor legközelebb már nem kell erőltetnem, és úgy is menni fog.

És köszi a választ. :)

2011. aug. 6. 12:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, ezzel nem tudsz kárt tenni magadban :=) Máskor próbálj változtatni a testtartásodon, ha más pozícióban próbálod feltenni, könnyebben fog sikerülni. Hamar ki fogod tapasztalni, hogy neked mi a legkényelmesebb póz, akkor már pikkpakk, minden kellemetlenség nélkül tudod majd a tampont használni.
2011. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz pózban csinálod. Vagy tedd fel az egyik lábad valamire, és úgy rakd fel, vagy guggolva.

És nem egyenesen felfelé kell nyomni, hanem kicsit hátrafelé.

Meg melegen ajánlom az ob silk touch borítású tamponjait, mióta azt használom, nekem sokkal könnyebb felhelyeznem, jobban siklik.

2011. aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Silk touch is van, mindenféle pózben próbáltam (terpeszben félig leguggolva (ez vált be legjobban), guggolva, fél lábat feltéve, előrehajolva, sőt még fekve is (az nem volt túl jó :D), de mindegy... majd csak ráérzek. :)

Köszi a válaszokat, megnyugtattak.

2011. aug. 6. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!