Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom hogy nem...

Mi lehet a bajom hogy nem jött még meg? 19éves vagyok mit tudok csinálni hogy elösegitsem hogy megjöjjön? Lehet aza baj hogy minden nap tornázok? Hagyam abba akor?

Figyelt kérdés

2honapja voltam nögyogyásznál kaptam egy gyogyszert 2db volt benne és a következö honapba minden oké volt megjött. De most nem nemtudom mért de nem akarok megint oda menni. Van valami gyogyszer arra h megjöjön? 24napra szokot megjönnni és már több mint 34napja nem jött meg kezdek félni már elkellet volna mulnia:S

ja és még szüz vagyok szoval terhes nem lehetek...


2009. ápr. 9. 11:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

milyen gyuladás ilyenröl szó sincs,

amugy nem fogytam sokat 3kilot, de most ne tornázak? szerintem az miatt van

2009. ápr. 9. 18:01
 12/19 anonim ***** válasza:

Milyen tortánt végzel? Napi 1 óra torna nem hinném, hogy befolyásolja, gondolj az aerobik oktatókra, ők napi több órát leadnak és semmi bajuk. De ha téged megnyugtat, persze hagyj ki annyit, amennyit jónak látsz.


Többektől olvastam már itt, tizenévesektől, hogy rendszertelen a mensijük, szerintem azért ne aggódd túl magad. Ha nincs semmi panaszod és nem rég voltál dokinál, komoly bajod nem lehet, talán semmi bajod nincs. Ha a következő mensid is kimaradna, talán érdemes lenne elmenni a dokihoz, mégha nem is ugrálsz az ötletért. Nem tudom orvosi szemszögből mekkora a toelrancia, ha valakinek rendszertelen a mensije. Legfeljebb erre is rákérdezhetnél. :)

2009. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked eleve hormonproblémáid vannak, azért írta fel a doki azt a bizonyos gyógyszert. tudom mi ez, mert az egyik rokonom szintén ilyen 2-es gyógyszert kapott, mert nei is kimaradt a mensese. a menses késése nem a tornától van, akármennyire is ezzel szeretnéd nyugtatni magad, hanem hormonbajok miatt. úgyhogy a saját érdekedben hagyj fel ezzel a gyerekes hozzáállással, hogy te márpedig nem szeretnél menni és indíts vissza a nőgyógyászhoz. amúgy azt megértem, hogy nem szívesen mész, hidd el más nőnek sem tartozik az ilyen a kedvenc időtöltései közé, de azt viszont nem jut el az agyamig, hogy lehetsz felnőtt nő létedre ennyire felelőtlen a saját testeddel szemben. ha rossz tapasztalataid voltak a korábbi nőgyógyásszal, kérdezz körbe az ismerőseidnél, kit ajánlanak, és menj hozzá.
2009. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

10:24 -hez: mostanába csak ugráloktelezek de sokat minden nap,meg hullaphop karikázok meg has prés felülések de ezt nem mindig...


Ja és a nö gyogyász akinél voltam az nö és nálunk csak ez a nö van a többi férfi de ez a nö kijelentette hogy ö nem vizsgál szüz lányokat meg nem szeret,de azért megvizsgált de hogy mondthat ilyet, meg mulkor más bajom volt baktériumok voltak bennem vagy mi mert azt sem mondta el hogy mi a bajom:Ss utálok oda menni

ja és ha most pl még nem jön meg egy hétig akkor bármikor megjöhet? vagy ebe a honapba kimarad? voltatok már igy? mert ha megyek valahova akkor bármi megtörténhet akkor most ne menyek sehova egy honapig ajj:S nemtudom mitcsináljak ezt azért kérdem mert ha esetleg nem mennék orvoshoz akkor tudjam,de szerintem várok jövöhétig és ha nem jön meg,akkor lehet hogy elmegyek:S

2009. ápr. 10. 14:07
 15/19 anonim ***** válasza:
Bármikor megjöhet. Ha nincs panaszod várhatsz a következő várt mensi időpontjáig. A háziorvosoddal nem vagy olyan kapcsolatban, hogy tanácsot tudna adni, hogy menj dokihoz, vagy ne menj? Esetleg magánrendelésre is elmehetnél, ha tudsz valakit, akinek jó a hírneve és szimpatikus és persze van rá pénzed. Ott nyugodtabb a légkör, nincs benn általában a nővérke. Kb.5000Ft Felesleges stresszelned, ha nem tudsz megnyugodni, menj el dokihoz! Írd meg, hogy döntöttél!
2009. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Szia

Nincsenek panaszaim semmi csak h nem jött még mindig meg,de kedden van oros szerintem elmegyek mert mindenki azt mondja h menyek el.. magán orvost nem is tudok és pénz sincs rá..De ha elmegyek az ngyogyászhoz mit tud csinálni ad egy gyogyszert amitöl megjön vagy következö honapba lesz hogy van ez?vagy elküld lehet kivizsgálásra....:S:S

2009. ápr. 15. 23:38
 17/19 anonim válasza:

Nem feltétlen kell orvoshoz menned. Sok minden befolyásolhatja, a menszeszedet: idegesség, fáradtság, stressz stb.

Ha egy darabig nem csináltál semmit, utána volt egy nagyon húzós(kemény) edzésed, akkor azért is lehet, mert túl sok vért használt el a szervezeted. kismillió dolog befolyásolhatja, de azért látogasd meg a dokit.

2009. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál és ö sem tudja hogy mibajom van szoval kár volt elmenem dehülye voltam... és még gyogyszert sem irt fel szal erröl ennyit..
2009. ápr. 23. 11:40
 19/19 A kérdező kommentje:
j és megkérdeztem hogy idegeségtöl vagy rendszeres torátol lehete ez és azt mondta hogy nem befolyásolhatja...:S
2009. ápr. 23. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!