Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom hogy nem...

Mi lehet a bajom hogy nem jött még meg? 19éves vagyok mit tudok csinálni hogy elösegitsem hogy megjöjjön? Lehet aza baj hogy minden nap tornázok? Hagyam abba akor?

Figyelt kérdés

2honapja voltam nögyogyásznál kaptam egy gyogyszert 2db volt benne és a következö honapba minden oké volt megjött. De most nem nemtudom mért de nem akarok megint oda menni. Van valami gyogyszer arra h megjöjön? 24napra szokot megjönnni és már több mint 34napja nem jött meg kezdek félni már elkellet volna mulnia:S

ja és még szüz vagyok szoval terhes nem lehetek...


2009. ápr. 9. 11:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Az orvos pontosan tudja mi csak találgathatunk!Tehát inkább az orvos.

Egyébként ha van barátod és pettingeltetek bár kicsi az esély,de lehetsz terhes ugyebár.

Szval sztem menj el az orvoshoz.

2009. ápr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%

Hülye p**csa!

Menj az orvoshoz.Mit gondolsz orvosok vagyunk?

2009. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
héjjjjjjjjjjjjjjjj:SSSSSSSS amugy nincs barátommmmmmmmmm és nemmmmm megyek orvoshoz mer nem szeretnék:SSSSSSS
2009. ápr. 9. 11:44
 4/19 anonim ***** válasza:
15%

Te tényleg hülye p.csa vagy! (utolsó kommented alapján)

Ha "nemmmmmmm" szeretnél elmenni orvoshoz, akkor vess magadra. Lehet, hogy valami betegséged van (pl. méhnyakrák), de tényleg nem lényeges... Inkább vágd be a durcit!

2009. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

A saját érdekedben kell orvoshoz menned, nem más miatt. Bár még nem olyan vészes az a 34 nap, sok mindenkinek nem pontos a mensije. Esetleg később, amikor gyereket szeretnél, akkor okozhat problémát, de nem nagyot és nem feltétlenül. Én úgy tudom, cickafarkfű teával lehet beállítanin a mensit. Én sem vagyok a gyógyszerek híve, viszont van, amikor mást nem lehet tenni. Ha nem is most, de keresd fel azt a dokit,vagy egy másikat!

2009. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%

1. vok.

Istenem "neeemmm megyek.."

Hát ne menj,de aztán magadra vess ha komolyabb baj lesz!

2009. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A torna biztos nem befolyásolja, hogy megjön-e vagy sem. Nem fogytál sokat, vagy nem vagy nagyon vékony? Ilyenkor is elő szokott fordulni, hogy elmarad a mensi.


A múltkor mire kaptad a 2 db gyógyszert?


Sajnos ilyen a doki, hogy senki sem szeret hozzá menni. Ha nincs különösen más panaszod, talán várhatsz még egy kicsit, hátha a következő várt időpontra megjön és csak ez az egy hónap marad ki.


Fel a fejjel és nyugi! :)

2009. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Basszus, te tényleg egy lehetetlen alak vagy!

mégis most mit vársz? feltettél egy kérdést, megkaptad rá a választ. orvoshoz kell menned, mert mi itt nem vagyunk nőgyógyász szakorvosok, sőt még táltosok se, hogy a távolból meghozzuk a mensesedet! édesanyád ennyire félvállról veszi a problémádat? ő hol van ilyenkor? nem tudok mást, csak a többieket ismételni: orvoshoz kell menned, mert hormonproblémáid vannak feltehetőleg, amit nem fogsz tudni házi csodaszerekkel megoldani, erre mérget vehetsz. felnőtt ember vagy, legyen már ennyi józan belátásod! a termékenységeddel játszol kisanyám! de ha ezt neked megéri kockáztatni, ne menj orvoshoz, nem a mi bajunk. ostoba tyúk.

2009. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

19 éves? Akkor nőjj fel picinyem.

Az orvos azért van, hogy megállapítsa mi a bajod és kezeljen. Ha nem mész oda, akkor nem leszel kezelve. Aztán, ha majd gyereket akarsz, de nem megy, mert pl. a gyulladásoktól elzáródott mindkét petevezetked, akkor majd ne sírj, hogy mekkora marha voltál 19 évesen, amikor - szemben veled - más ember azért már tud felnőttként viselkedni.

2009. ápr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
9%
MIVAN ENNYIRE FÉLSZ AZ ORVOSTÓL 19 ÉVESEN?????ISTENEM MILYEN KIS TAKNYOSOK VANNAK...VAGY INKÁB TERHES SZERETNÉL LENNI???MENY EL AZ ORVOSHOZ
2009. ápr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!