Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen ultrahang lesz? Lenn.

Milyen ultrahang lesz? Lenn.

Figyelt kérdés
Ma voltam nődokinál,holnap kell mennem ultrahangra, hogy megnézze nincs-e cisztám. Csak annyit mondott,hogy teli hólyaggal menjek. Hasi vagy hüvelyi ultrahang lesz? Vagy ennyiből nem lehet rájönni?:S
2011. aug. 2. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
hasioból már látja elvileg,de ki tudja mit csinál majd.
2011. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
általában hasi uh-got végeznek teli hólyaggal, a hüvelyit pedig üres hólyaggal. de nem tudom, hogy nálad mi lesz. lehet, hogy mindkettő.
2011. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Telt hólyag a hasi uh-hoz kell. Nekem azt mondta a dokim egyszer, hogy nőgyógyászati uh csak hüvelyi uh-gal ad igazán jó képet. Ő csak a terhesség második trimeszterétől csinál hasit, amúgy mindig hüvelyit. Kivétel, ha valaki még szűz, és nem nagyon muszáj tökéletesen látni. De ne félj tőle, nem egy nagy dolog. A kacsás vizsgálat szerintem rosszabb.
2011. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Teli hólyaggal szerintem is hasi lesz. De lehet utána megnézik hüvelyin?-azt nem tudom milyen.

De legközelebb izgulás helyett kérdezd meg a dokitól!!!

2011. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) még szűz vagyok, bár ez nem zárja ki a hüvelyit..reggel kiderül:P
2011. aug. 2. 20:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárja. Biztos, hogy csak hasi lesz.
2011. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia! Én nem rég voltam ultrahangon teli hólyaggal, bár más okból. Szűz embernél pedig nem csinálnak hüvelyit általában, nekem azt mondta a doki. Hasi lesz, a teli hólyag pedig azért kell, hogy lásson is valamit. Amúgy is, gondold el oda mész, nagyon kell pisilni, azt elkezdene hüvelyizni.. szerintem ő járna rosszul:D
2011. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2011. aug. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hasi uh volt, nem talált szerencsére semmi bajt:) már csak azt kellene megtudni,h mitől fáj folyton a hasam:/
2011. aug. 3. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!