Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan is kell számolni?

Honnan is kell számolni?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap jött meg először.És tudom hogy 28 naponként kell megjönnie.És azt szeretném kérdezni,hogy tegnaptól számoljam vagy majd amikor vége lesz?Jah és egyáltalán még az elején rendszeresen jön meg vagy kihagyhat egy hónapot vagy valami?

Köszönöm a válaszokat=)

13/L


2011. aug. 1. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen tegnaptól kell számolni :).Az elején(1-2-3 évig) rendszertelen lesz,de utána már rendszeres.(amúgy nekem is tegnap jött meg...xD)

És igen,kihagyhat néhány hónapot! ;)

13/L ^^

2011. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagyis az első napjától ;)
2011. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem biztos,h 28 nap lesz. Az csak egy átlag.

Nekem több szokott lenni, van akinek kevesebb, emiatt ne aggódjál.

Egyébként azt megkérdezhetem,hogy barna-fekete vagy szőke a hajad,és erős e a szőrzeted? Mert ezek eléggé befolyásolják (a hormonok miatt)

2011. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első ez király!^^(vagyis nem is annyira:DD)

A hajam inkább világosbarna.A szőrzetem meg olyan..közepes szerintem.:DD

2011. aug. 1. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:

sztem most pár honapig ird fel hogy hányadikán jön meg és fél év mulva látni fogod milyen idöközönként számithatsz rá.

34 l

2011. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. aug. 1. 12:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig az utolsó mensi első napjától számítjuk. 28-32 napos a ciklus általában, eleinte meg még kimaradhat 1-1 hónap, v előbb-később jön.
2011. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!