Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta okozhat...

Fogamzásgátló tabletta okozhatja ezeket?

Figyelt kérdés
3 éve szedem a tablettát, azóta nagyon sok lett a folyásom, mostanra már elviselhetetlen mennyiségű. Állandó gondjaim vannak a hüvelyemmel is. Sokszor begyullad, érzékeny. Fáj a szex is. Volt már egy méhszájsebem is. Nőgyógyásznál már nagyon sokszor voltam, de mindíg felír valamit ami aztán nem használ semmit. Minden évbe megyek rákszűrésre is. Mitől lehet mindez?
2011. aug. 1. 10:16
1 2
 11/13 sine.lacrimna ***** válasza:

Annak aki kérdezett a hajhullásról: nekem nem hullott mikor abbahgyagytam.

Akkor voltak mellékhatásaim miközben szedtem, de szinte az összes(még tejcsorgásom is!!) volt.

2011. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó:köszi a válaszod.Kiderült a hajhullásom oka ma.Az egyik idegelt tömött fogam gócos,ki fogják húzni.Nem tudtam h a fogigátlo abbahagyása miatt hullik vagy mástól.
2011. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 sine.lacrimna ***** válasza:
oké.Jobbulást!
2011. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!