Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta okozhat...

Fogamzásgátló tabletta okozhatja ezeket?

Figyelt kérdés
3 éve szedem a tablettát, azóta nagyon sok lett a folyásom, mostanra már elviselhetetlen mennyiségű. Állandó gondjaim vannak a hüvelyemmel is. Sokszor begyullad, érzékeny. Fáj a szex is. Volt már egy méhszájsebem is. Nőgyógyásznál már nagyon sokszor voltam, de mindíg felír valamit ami aztán nem használ semmit. Minden évbe megyek rákszűrésre is. Mitől lehet mindez?
2011. aug. 1. 10:16
1 2
 1/13 sine.lacrimna ***** válasza:

Sajnos én is sokat küszködtem vele. Nekem hüvelyszárazságot okozott és amiatt voltak fertőzéseim.

Több mellékhatást is okozott még.

a problémát úgy oldottuk meg hogy nem szedek már semmilyen hormont.

Másként védekezünk.És láss csodát fertőzéseim sincsenek már évek óta.

De sokaknak bevált a tabletta.

Nem vagyunk egyformák.

2011. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem simán visszavezethető ilyenre,ha mondjuk csökkent a sexuális étvágyat,kevésbé kívánod a dolgot kevésbé tudsz ellauzúlni stb...akkor akár lehet kelemetlen az együttlét olyannyira hogy fáj,mert megsérülsz odalenn,lehet hogy már rá is görcsölsz kicsit,mert tudod nem lesz jó.Mindig a dokik felirnak minden szart és még többet árt mint használ.Próbálj ki valami természeteset szerintem mondjuk valamit gyulladás ellenvannak nagyon jó teák,asszem nőgyógyi dolgokra a cickafark nagyon jó,veszteni valód nincs.Ajánlanám még h szedj probiotikumot,immunerösitő...valószinű nem elég jó az inmunrendszered és ezért nem győzi le a betegséget.Amúgy elkaphattál valami nagyon alattomos betegséget is,ismerösöm is elkapott egy olyat amit a mai napig nem tudnak neki kikezelni.
2011. aug. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A tabletta felboríthatja a hüvelyflóra egyensúlyát, így fogékonyabb lehetsz a betegségekre.

Valamint vissza lehet kapni a kezeletlen partnertől is, valamin lehet "importálni" más nőktől...

Okozhatja még az ilyen-olyan lemosó, törlőkendő, tisztasági betét, a sok szénhidrát, valamint a fentiek összeadódva.

2011. aug. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, a libidóm is egyenlő a 0-val. Már előre félek az együttlétek előtt, szerencsére a párom megértő és nincs gond emiatt, de nemtudom meddig mehet ez így. Szóval tegnap vettem be az utolsó szemet a levélből. Úgy döntöttem hogy abbahagyom, remélem jobb lesz valamivel. Különben sem akarom magamat mérgezni vele.
2011. aug. 1. 10:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló!Neked nem hullott a hajad mikor abbahagytad a bogyót?
2011. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Már én is hallottam hajhullásról, és bőr zsírosodásról. A legjobb le sem kezdeni szedni ezeket a bogyókat, én már nagyon megbántam.
2011. aug. 1. 10:43
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia, én is 2 éve szedtem, és ott lenn nagyon felborult minden, gyulladásosak lettek a citológiáim, folyás, fájdalom és minden amit el tudsz képzelni. 4 hónapja egyik nap amikor eszméletlen mennyiségű folyásom volt, és pont aznap mentem volna felíratni receptet, nem mentem el. Azóta minden sokkal jobb lett, bár el kellett mennem nőgyógyászhoz, de kitisztulóban vagyok.

Persze, nem olyan kényelmes így a foggátlás, de nekem nem ér meg annyit a tabletta, hogy állandóan szenvedjek.

2011. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én most szüneteltetem 10 év után...hááááááááát mondják mennyi bajt okozhat ha szeded,majdnem annyi rosszat okoz ha nem,brutális hajhullásom van,most megyek dokihoz,mert ez már nem normális.Fogyni fogytam sokat,ez mondjuk előny.
2011. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet, az okokat már leírták. Viszont abbahagyni csak levél végén tanácsos, mert különben a hormonrendszered is megbolygatja.

Utolsó: A hajhullásod is a 10 évig szedett fogamzásgátlónak köszönhető vszínűleg (kicsit betett a hormonjaidnak).

2011. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Természetesen beszedem az egész levelet.
2011. aug. 2. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!