Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Condyloma szűz lánynál?

Condyloma szűz lánynál?

Figyelt kérdés
A hüvelyem környezetében inkább a fenekem belsejénél van egy szemölcs szerű duzzanat. Fáj is anyukámnak is volt már HPV vírusa tavaly de úgy tudom ez a vírus csak nemi úton terjed a condyloma pedig 100%-ig. Nem éltem*élek nemi életet és soha semmilyen kapcsolatba nem kerültem egy fiúval se (csókolózás és orális szex sem). Mit tegyek? Menjek el nőgyógyászhoz? 16/L
2011. júl. 14. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, az a legjobb ha elmész nőgyógyászhoz, mert csak rosszabb lesz, ha nem kezelik.
2011. júl. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Anya ajánlotta a Draks Immunt amit ő is szedett és elmulasztotta 3 hét alatt lehet hogy nekem is beválik és akkor is feltétlenül kell menni nőgyógyászhoz? Amúgy lehet ettől méhnyakrákom?
2011. júl. 15. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy elmulasztja vagy nem. Én a helyedben elmennék nőgyógyászhoz és nagyon felelőtlennek tartom anyukádat, hogy gyógyszert ajánl neked ahelyett, hogy elkísérne nőgyógyászhoz.
2011. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszer nem cukor, hogy osztogassa Anyukád! Mindenképpen menj orvoshoz!
2011. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne végezz öndiagnosztikát, arra van a nőgyógyász, hogy megmondja, mi a baj, és a számodra leginkább megfelelő szert írja fel. Ne kísérletezz, mert akár ronthatsz is a helyzeten. Menj orvoshoz mindenképpen! Majd írd meg, mit mondott! Sok sikert!
2011. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!