Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon ciki lesz a nődokinál?

Nagyon ciki lesz a nődokinál?

Figyelt kérdés

Ugyebár meleg van, és még így nyáron sose voltam nőgyógyásznál.. nem leszek büdi ott lent?:S


A másik meg... Nagyon hülye vagyok és nincs itthon borotvám, és kb 1 hete borotváltam le a nemi szervemnél a szőrt.. És nem tudom mivel leszedni ma..


Ti mindig leborotváljátok előtte?


16/L


2011. júl. 13. 19:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Igazából arra sem emlékszek, hogy amikor utoljára voltam, mekkora volt a szőr.. Sürgősen kellett mennem, nemhogy még gondolkozni ilyenen
2011. júl. 13. 19:31
 2/7 A kérdező kommentje:
És szerintetek le fog b*szni azért, mert a hasfájásommal nem egyből jöttem? Csak holnap fog rendelni, nekem meg péntek óta fáj...
2011. júl. 13. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:

1.) szag: Mielőtt elmész, zuhanyozz le, vegyél fel tiszta fehérneműt, ruhát és nem lesz semmi gond.

2.) szőr: Az orvost a legkevésbé sem érdekli, hogy mennyire vagy csupasz vagy éppen bozontos odalent. Légy ápolt, tiszta és kész, szóval emiatt se aggódj.

3.) letolás: szerintem inkább az a ciki, ha valaki minden csipp-csupp fájdalmával azonnal orvoshoz rohan. Fájt a hasad, gondolom, te is arra gondoltál, hogy majd elmúlik. 6 nap elég idő arra, hogy felmérd, most már érdemes orvoshoz fordulni a panaszoddal. Ne félj, nem fog ezért letolni. Persze, ha egy fertőzéssel várnál 1 hetet...az már ciki lenne, de nyugi, ez egészen más tészta.

2011. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Zuhanyzok természetesen, meg friss fehérnemű.. De sétálnom is kell majd 2-3 órakor kb 20 percet, biztos melegem lesz nagyon :S


Akkor a szőr miatt nem problémázok..


Amúgy igazából már elmúlt, de szerintem nem volt normális az a fájdalom..


Köszi a választ

2011. júl. 13. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell mást tenned, mint zuhanyozni, mielőtt elmész. Az, hogy szőrös a puncid, nem számít.
2011. júl. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valaki nem is borotválkozik ott, mégis jár nőgyógyászhoz. De ha megérkezel menj el a mosdóba és fujjd be magad, akkor talán csökken az izzadságszag.
2011. júl. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vegyél intimkendőt és mielőtt bemész törölgesd át magad a wc-ben! így teljesen friss leszel!:)
2011. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!