Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Először nődokinál? (Kérdésed...

Először nődokinál? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Megyek nemsokára nőgyógyászatra, és annyira tartok attól, hogy ciki helyzetbe hozom magam azzal, hogy rosszul ülök a vizsgáló székbe. Egyik ismerősöm mesélte, hogy mikor először volt, akkor mennyit szenvedett, mire jól ült a székbe. Az orvos mondogatta neki, hogy feljebb, lejjebb stb.

Ciki lesz nagyon, ha én is így járok ugye?


2011. okt. 5. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én már sokszor voltam, mégis mindig mondja, hogy lejjebb kell csúszni.

34N

2011. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Áhh emiatt nem aggódj, én 5 éve félévente járok nőgyógyászhoz(ritkának tartom az évente egyszerit), mert gyógyszert szedek és mindig mondja,hogy kicsit rakjam arrébb magam:)

Tök jó kapcsolatom van vele, nem izgulok és mégse jön úgy össze ahogy neki tetszene...

2011. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Biztos találkozott már az orvos olyannal, aki nem tudta hogy mit hogyan kell. Ha mégis rosszul ülsz le, az orvos szólni fog, te meg mosolyogj és kövesd az utasításait. Akkor nem fogod annyira kínosnak érezni. :D
2011. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most akkor megnyugodtam, köszi:)
2011. okt. 5. 16:11
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy abban a helyzetben majd mosolyogni tudnék, de köszönöm mindenkinek a választ:)
2011. okt. 5. 16:12
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Egyáltalán nem lesz ciki. Senki sem tudja elsőre, hogy mit hogyan kell csinálni.
2011. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, hozzá lesz szokva, hogy mindenki ideges...
2011. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ.
2011. okt. 5. 17:47
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress női nődokit, akkor könnyebben fogsz mosolyogni!
2011. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú szoknyában menj, vagy hosszú felsőben és vigyél zoknit magaddal, hogy ne kelljen mezitláb menni a kövezeten.

A szoknyát magadon hagyhatod, csak a zékben kell majd felhúznod.

Van már orvosod?

Talán nőt keress elsőre és nem lesz annyira kínos minta férfi elötti "beűlés".

2011. okt. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!