Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért bolondok a lányok...

Miért bolondok a lányok amikor megjön nekik?

Figyelt kérdés
B.nőmnek már megjött, és reggelt írt, énmeg kikapcsoltam a telefonomat mert még aludtam. Amikor kivolt kapcsolva ő hívott erre ír egy olyan üzenetet hogy mért kapcsolom ki azt a rohadt telefont mérnem írok vissza. Egyébként nagyon rendes csak ilyenkor kicsit bolond. Ez miért van?
2011. júl. 12. 09:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én mindig stresszelek, hisztis vagyok, ingerült és hamar ideges leszek. Tehát nem tapasztalok semmilyen változást, amikor megjön. :D
2011. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozom... a hormonok, de ettől még szólhatsz neki (mondjuk ne most, de ha túl van rajta :) ), hogy oké, te megérted, de azért próbálja meg legközelebb kicsit kontrollálni. Azért, ha nem adsz indokot a hisztire, akkor nem olyan nehéz normálisnak maradni olyankor se.


Egyébként nehéz ezt elmagyarázni, hogy milyen érzés... de talán neked is volt olyan, hogy valami miatt nagyon érzékeny lettél lelkileg. Betegség meg ilyenek esetén azért férfiakkal is megesik (sokaknak pl ha leesik a vércukorszintjük, akkor nem elájulnak, mint én :D hanem baromi idegesek lesznek)... szóval talán te is éreztél már olyat, hogy apróságon is felkapod a vizet és tudod, hogy hülyeség de mégis majd szétvet az ideg, vagy éppenséggel tudod, hogy semmi gond de mégis lehangolt vagy és egy vacak kis senkinek érzed magad.



Talán a kamaszkorhoz lehet hasonlítani, (már akinél ez előjön, én azt teljesen nyugisan átvészeltem szüleim szerint is) akkor is a hormonváltozások miatt tök meghülyül némelyik gyerek... de ott se lehet minden baromságot a kamaszkorra fogni.

2011. júl. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!