Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért bolondok a lányok...

Miért bolondok a lányok amikor megjön nekik?

Figyelt kérdés
B.nőmnek már megjött, és reggelt írt, énmeg kikapcsoltam a telefonomat mert még aludtam. Amikor kivolt kapcsolva ő hívott erre ír egy olyan üzenetet hogy mért kapcsolom ki azt a rohadt telefont mérnem írok vissza. Egyébként nagyon rendes csak ilyenkor kicsit bolond. Ez miért van?
2011. júl. 12. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A hormonok miatt, hirtelen leesik a progreszteron szint ami a ciklus második felébe magasabb volt, ez kb olyan mintha egy drogostól elvonnák a drogot, légy türelmes ilyenkor:)
2011. júl. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Állítólag a hormonok miatt, de egyébként szerintem csak egy jó indok, hogy megmagyarázzák a hisztériájukat. Lehet az embernek rossz napja, de az az ő problémája, meg az is, hogy megjött, szeritem senkinek nincs joga a saját baját máson kitölteni. Ha meg akkora problémát okoz ez a hormon dolog, hogy képtelen fékezni magát, akkor forduljon orvoshoz.

34N

2011. júl. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A hormonok miatt. Én is mindig nagyon szenvedek olyankor, agresszív, hisztis, sírós vagyok... pedig nem akarok olyan lenni, tényleg nem, de mégis sikerül.


Ilyenkor légy vele türelmesebb, nem teljesen beszámítható. :P :)

2011. júl. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A hormonok miatt. És nem bolond, csak kicsit könnyebben ideges lesz. Nem direkt csinálja, és nem bántani akart téged. :)

23/N

2011. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyenkor minden lány kicsit bekattan:S

Én például előtte egy-két nappal olyan érzékeny vagyok, hogy mindenen képes vagyok sírni, de csak pár percig, aztán már nevetek :D Gondolj bele azért nem kellemes, hogy görcsöl a hasunk, gyengék vagyunk és ugyanúgy kell teljesíteni, mint egyébként.

2011. júl. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Hmmm... azért szokjátok meg, hogy pl. egy munkahelyen senki nincs tekintettel arra, hogy menstruáltok. Üdv a való világban. :)
2011. júl. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is ingerültebb vagyok ilyenkor,de azért tudom kezelni,na meg aluszékony!


26/N

2011. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is ingerültebb vagyok,mégsem hisztériázok.Munkahelyen meg főleg nem.
2011. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor könnyebben elsírom magam és kicsit fáradtabb vagyok. De bolond semmiképp sem. A feszültséget levezetem futással. Ennek ellenére ilyenkor nem bújok oda olyan szívesen a páromhoz, mint amúgy...


India előadáson mondta egy kutató, hogy Indiában ezek "szent" napok: ilyenkor az asszonyt/nőt hagyni kell pihenni és mindent megcsinálnak helyette. :) Óóóóóóóóóó... Az indiaiak tudnak valamit. :)

2011. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A hormonok miatt. Nekem hangulatváltozásom nincs, de a legelső éjszaka alig alszok, mert fél óránként hőhullámok törnek rám.

Biztos jó poén lesz a klimax is:(

2011. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!