Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tavaj (2008) nyar ota nekem 2...

Tavaj (2008) nyar ota nekem 2 havonta egyszer jon meg, ez mennyire lehet veszelyes?

Figyelt kérdés
Amugy nem faj hasam meg semmi kellemetlen erzesem nincsen. Igaz hogy elegge stresszes vagyok egy ideje. Vagyis azota streszes az eletem. Lehet valami komoj bajom? Letezki hogy a ciklus 28 naposrol 56 naposra valtozzon?
2009. márc. 30. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A kérdésedre a válasz NEM! Ez teljes mértékben nem normális...de tény, hogy lehet a stressz miatt. Mindenképpen menjél el nőgyógyászhoz, mert igen, lehet bajod.


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit nevezel veszélynek. Ha amúgy minden rendben (nem vagy anorexiás, jó az étvágyad, közérzeted), a saját egészségedre nem hiszem, hogy veszélyes lehet, de pl. a teherbeesés esélyére igencsak negatív hatással lehet, ha később babát akarsz. Mindenképp konzultálj nőgyógyásszal!
2009. márc. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem vagyok anorexias sem. meg a kozerzetem is mindig jo, faradekony sem vagyok...de mar bejelentettem magam dokinal.ugyhogy holnaputan megyek is.koszi a valaszokat
2009. márc. 31. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!