Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs mellem! Fog még nőni?

Nincs mellem! Fog még nőni?

Figyelt kérdés
Kb 11 évesen kezdett el nőni, ami csak annyiból állt, hogy a mellbimóim és kb fél centire körülötte a bőr egy nagyon kicsit megemelkedett. MÉg ha szűkebb trikót is veszek fel, egyáltalán nem látszik. Már vagy egy éve viszont semmit nem nőtt. Végképp nincs is mellem, és több fiú csúfol is ezért az osztályban, nem is akarnak még csak barátságból sem velem lógni. Fog még nőni, vagy ilyen marad örökké? 13,5/L
2011. júl. 9. 20:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen kb. semmi mellem nem volt, most 22 évesen 80C-s :D
2011. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt osztálytársam gimiben szó szerint lapos volt úgy harmadikig. Elmentünk nyári szünetre, a lány szeptemberben olyan didkókkal jött suliba, hogy mi is csak néztünk. Nem műtét volt, valamiért egyszerűen azon a nyáron durrantak be a hormonjai.

Szóval akkor kezdj aggódni, ha 18 éves korodig se változik. Lehet, hogy neked is egy nyár alatt fog megnőni néhány év múlva.

2011. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de nekem még annyit sem nőt:((.A mellbimbóm egy kicsit nőt,de körülötte teljesen lapos.

Jaaaa és 15 éves vagyok.

2011. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én 15/L vagyok most leszek 10.-es és nekem sincs szinte semekkora ... általánosba engem is mindig szekáltak de ők attól még a barátaim maradtak (vmennyire) én is mindig annyira szomorú voltam meg még néha most is az vagyok (főleg így nyáron) de ... ez van nem tudunk vele mit csinálni .. :/
2011. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Lázár Deniel válasza:
Szia igazuk van te értékes gyémánt vagy am nekem a kisseb keblű nők jobban bejönnek de te ijen vagy és ne aggódj 18 éves korodra nőni fognak de ha nem akor ven ijen növényi eredetű löty szerintem hat ámbár barátnöm is azt isza aműgy nem a méret számit . Remélem jobbkedvre derülsz nyugi nőni fog
2011. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!