Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs mellem! Fog még nőni?

Nincs mellem! Fog még nőni?

Figyelt kérdés
Kb 11 évesen kezdett el nőni, ami csak annyiból állt, hogy a mellbimóim és kb fél centire körülötte a bőr egy nagyon kicsit megemelkedett. MÉg ha szűkebb trikót is veszek fel, egyáltalán nem látszik. Már vagy egy éve viszont semmit nem nőtt. Végképp nincs is mellem, és több fiú csúfol is ezért az osztályban, nem is akarnak még csak barátságból sem velem lógni. Fog még nőni, vagy ilyen marad örökké? 13,5/L
2011. júl. 9. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudom hogy ez most sovány vigasz ebben a korban és ilyen csúfolódó fiúk között de hidd el nekem semmit de semmit nem számít hogy egy lánynak mekkora melle van.Nem a melled alapján fognak megítélni hanem hogy milyen ember vagy,mennyire vagy okos,jófej,mekkora szíved van stb.Nem a kebelméret alapján választanak az értelmes fiúk párt,ahogyan te sem fogsz fiút az ő mérete szerint választani.Amúgy ha megengedsz egy kis érdekes és talán megmosolyogni való megfigyelést,a kiskeblű lányoknak mindig csodálatos hátsója van!

Remélem segítettem!

Egy ffi a sok közül.

2011. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Milyen kedves vagy :) Köszi, ez tényleg jól esett :)
2011. júl. 9. 20:42
 3/15 anonim válasza:
100%

Igen, egyetértek az elsővel. Tudom, most biztosan sokan csúfolnak, de csak azért mert idióták. Később nem ezért fognak szeretni, hogy mekkora a melled. Aki csúfol gondolom ő sem tökéletes...

Fogadd el magad, Te ilyen vagy, így leszel értékes valakinek!

2011. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
1 éves vagy basszus. 20 éves korodig még bőven megnőhet. Az osztálytársaid értelmi szintjét meg inkább nem is minősítem..az alapján barátkozni vkivel,hogy mekkora a melle, több, mint szánalmas.
2011. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13
2011. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért ilyen sürgős? Ne akarj rögtön nagy melleket, mert rengeteg ideje van még a mellednek nőni. Mindenki más időben fejlődik.
2011. júl. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt eddig értem, hogy nem kell sietni, de egy év kimaradás után még ttalán nőni kezdene? Engem már nagyon bánt ez a dolog. Nekem elég kis mell is, csak legalább legyen már valami!
2011. júl. 12. 18:44
 8/15 anonim válasza:
100%
a nővérem 15 éves és még semmi melle nincs. szerintem nem nagy tragédia ... de igazuk van az előbbieknek. még bőven van ideje nőni. :D türelem.;)
2011. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 szilian válasza:
ennyi idősen még sokaknak nem nő. 15 éves vok most ballagtam de 11 lányból az osztályban 4nek nemvolt csak annyi amennyit leírtál.. nyugi, nőni fog :) ha meg nem kezdj el gyúrni :D akkor lesz ám cici csak mellizom formában. (ja és fiú vagyok ^^ )
2011. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 szilian válasza:
ja és az előzőeknek igazuk van!
2011. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!