Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » VALAKI SEGÍTSEN HA TUD?

Kicsicsillag93 kérdése:

VALAKI SEGÍTSEN HA TUD?

Figyelt kérdés
minden nap azt érzem hogy infarktus közeleg vagy nem is tudom,tegnap este aludni készültem mikor elkezdett jobban dobogni a szívem és hirtelen egy 5 másodpercre össze húzta a görcs a bal kezem,minden nap fáj valamim de legfőképp olyanra gondolok hogy mi lessz ha meghalunk nem akarok meghalni meg ilyesmik szerintetek mi lenne alegjobb mód ezek megszüntetésére?de minden áldott nap nehezen kapok levegőt rám jön halálfélelem sírhatnék hirtelen jó kedvből rossz mert arra gondolok ugyan infarktusom van -e de leg főkép az a legborzasztóbb h egy 18 éves fiatal lány vagyok és ilyen töl félek h infarktusom van mert ezek annak a jelen melegség bal kéz fájás nehézlégzés stb...segítsetek
2011. júl. 7. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg vagy, én is az voltam.Menj orvoshoz, tudnak segíteni.
2011. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

először is relax. ne stresszelj, mert az úgy rosszabb. én ugyanígy vagyok... részben, meghalt a párom, azóta nekem is halálfélelmem van, de ha minden nap erre gondolsz, ezen jár az agyad, akkor bebeszéled magadnak a rosszat. :S amit nem kéne, mozogj, foglald le magad, hallgass zenét.. mindegy, csak ne erre gondolj! :) nem lesz semmi baj, nyugi, néha rám is rámjön a depizős, sírós nap :S nehézlégzés is ettől van, szorongás.

hm. vérnyomásod rendben van amúgy?

2011. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet hogx fel kéne evvel a panasszal keresned a körzeti orvosodat.

Mikor kezdődtek a panaszaid? Nem lehet hogy túl stresszes mostanság az életed? Azt mondtad 18 éves vagy, most járhatsz a felvételi és az érettségi tájékán, gondolkodj el rajta hogy lehet h csak amiatt lehet. Viszont mint ahogy már az elején mondtam beszélned kéne a házi orvosoddal, ő lehet tovább küld kardiológiára, vagy ír föl egy enyhe nyugtatót.

2011. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mostanában a vérnyomásom lemegy 80 ra is,hát nem a suli a gon hanem legfőképp az h akár h akarok megfeleni bár kinek sosem jó,mennél jobb vok annál rosszab mindenki hozzám és annyira érzékeny vagyok lelkileg h ha igazam van és szolók még nekem van lelkiismeret furdalásom,édes anyámmal nem jövök ki fojton pis zkál nővéremet istenti na meg van egy hugom is nekik mindent lehet külömbség van mindig és ez lelkileg fájj nagyon.apum jelentené nekem legtöbbet életemben ha látnám h ugy szeretne mint én őt,de sajnos nem látom ez miatt teljesen össze omlottammár mióta barátom van illetve élet társam mert együtt élünk néha ugy érzem ő is sok az életemben,pedig szeretem,de mégis azt sugalja v mi h ő nem szeret,ügyeleten egyszer voltam már de régen ott pszihiáter ajánlottak azt mondtam nem majd leküzdöm..de nem ment rosszab lett már általános kérdés minden nap nálam h halál után van e élet?ilyesmiken rágodom... teljesen ki vagyok semmi nem megy...:(...pedig olyan élet vidám csaj voltam .....kedvelt mindenki..addig amig be nem sokaltak alttól h már azt is beképzeltem h rólam beszélnek meg ilyenek..halál félelmem van mindig öngyilkosság álistennek nem járt még eszemben mert félek a haláltól..de azt nem értem miért történik mind ez velem..miért pont velem magamra se ismerek egy ónap max kettö alatt 20 kilot szedtem föl..:S...de most három napja már nem tok normálisan enni-,....teljesen kész vagyok...:S
2011. júl. 7. 22:24
 5/8 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem irni h van 1 kis öcsém is 2 éves lessz októberban és benne annyira bzok h szeretni fog engem ...anniyra bizok h elsem tudom mondani...csak félek h elvesztem ugy őt is lelkileg mint a többi csaldtagjaim akiket emltettem..
2011. júl. 7. 22:26
 6/8 anonim válasza:
Annyira hasonlit a helyzetunk legyszives irj privit ha szeretnel beszelgetni,en nagyon szeretnek ! 18/L
2011. júl. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pánikbetegség.

Mindenképpen kineziológushoz fordulj, aki nem nyugtatókat ír föl, mint egy orvos, pszichiáter, hanem a probléma gyökerét kezeli és segítségével megszűnik a problémád végleg.

Kolléganőm is súlyos pánikbeteg volt, mentőt kellett hozzá hívni, mert azt hitték h szívinfarktusa van, nem kapott levegőt. Utcára is nehezen mozdult ki.

Ennek 3 éve, pár kineziológusnál töltött alkalom után már tünetmentes volt.

2011. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget..:)
2011. júl. 9. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!